Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

İnternet Hız Testi Uygulamaları | Android – iPhone

İnternet Hız Testi

Mobil

İnternet Hız Testi Uygulamaları | Android – iPhone

En iyi internet Hız Testi Uygulamaları

Android ve iPhone için en iyi internet hız testi uygulamaları.

İnternet hız testi uygulamaları, indirme ve yükleme veri aktarım hızının bant genişliğinde net bir görüntüsünü almanıza yardımcı olur.

İnternet hızı, yere ve en yakın mobil sinyal vericisi olan mesafeye bağlı olabilir. Android ve iPhone’unuza indirebileceğiniz en iyi internet hız testi uygulamalarının listesi aşağıdadır.

 

SpeedSmart Speed Test

Söz verilen internet hızınızı elde edemediğinizde. SpeedSmart Speed Test sizin için internet hızı test etmekte kullanışlıdır.

speedmaster

Android  iPhone

SpeedSmart’ın yeterliliği ve kullanıcı tabanı nedeniyle tanıtıma ihtiyacı yok. Araç, çeşitli faktörlere bağlı olarak en iyi sonucu almanıza yardımcı olur. SpeedSmart, indirme hızını, yükleme hızını ve ağ ping süresini bilmenize yardımcı olur.

Mevcut ve önceki hızları karşılaştırmak için testin bütün geçmişini de kontrol edebilirsiniz. Bu şekilde, taşıyıcıyı değiştirme zamanının gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz.

 

V-SPEED Speed Test

V-SPEED, Android ve iPhone için en iyi hız testi uygulamalarından biri olarak tanıtıma ihtiyaç duymaz. Modern ve sezgisel arayüzü ile internet bağlantı hızını ölçmenize yardımcı olan güçlü bir uygulamadır.

vspeed

Android  iPhone

V-SPEED, internet hız testi için varsayılan sunucuyu seçme yeteneğine sahip dahili bir Wi-Fi ve mobil sinyal bulma aracıyla birlikte gelir. V-SPEED ile, indirme ve yükleme hızını her zaman test edebilir. Ping süresindeki gecikmeyi öğrenebilirsiniz. Ayrıca araç, IP adresi, operatör gibi bağlantınız hakkında temel bilgiler sağlar.

 

FAST

FAST, Netflix’den sağlanan başka bir internet hız ölçer uygulamasıdır.

fast

Android  iPhone

Bu şekilde Netflix, en sevdiğiniz filmlerin keyfini çıkarmanız için yeterli hızın elde edilmesini sağlar. Masaüstünüzdeki internet hızını kontrol etmek için FAST.com web sitesine de gidebilirsiniz. Akıllı telefonunuzdaki FAST ile indirme hızını, yükleme hızını, gecikme süresini, geçerli konumunuzu, IP adresini ve internet servis sağlayıcınızı sunucu konumu görebilirsiniz.

 

Meteor

Meteor, internet bağlantısını ve hızını kontrol etmenize yardımcı olan başka bir uygulamadır.

Meteor

Bu araç, indirme ve yükleme için söz verilen hızı alıp almadığınızı belirlemek için özel olarak tasarlanmıştır. Meteor ile ilgili en iyi şeylerden biri, size asla en yüksek (maksimum) hızı vermemesi ve bunun sonucunda çoğu zaman elde ettiğiniz ortalama hızı almasıdır.

Meteor, Facebook ve Twitter hız testini çalıştırarak Wi-Fi ve mobil internette performans kontrolü yapar. Ayrıca akış video hızı testini bilmenize de yardımcı olabilir.

 

Speedtest Ookla

Ookla tarafından yapılan Speedtest, internet bağlantısını kontrol etmenize yardımcı olan en popüler hız testi uygulamalarından biridir.

Ookla

Ookla, internet bağlantınız için kolay anlaşılır bir hız testi sonucu sunar. Ookla ile, ping zaman gecikmesi ile internetinizin indirme, yükleme hızını bilirsiniz.

Ookla ayrıca, daha sonra gelişmiş olup olmadığını veya taşıyıcıyı değiştirme zamanının gelip gelmediğini belirlemek için arama sonuçlarınızın kaydını tutar. Ooka, cihazınızda vaat edilen İnternet hızını doğrulamanıza ve gidermenize olanak tanıyan birkaç uygulamadan biridir.

 

Internet Speed Meter

Internet Speed Meter, Android için en iyi internet hız testi uygulamalarından biridir. Araç, cihazınızın durum çubuğunda mevcut hızı göstererek size gerçek zamanlı bir hız testi sonucu verir.

Meter

Dynamic Apps tarafından sunulan Internet Speed Meter, iOS platformu için şu anda kullanılamamaktadır. Araç, günlük trafik kullanımı uyarılarıyla birlikte bir hız güncellemesi ve veri bildirimi sağlar.

Dahası, araç pilinizi boşaltmaz ve daha uzun süre çalışmasına yardımcı olur. Dynamic Apps tarafından sunulan Internet Speed Meter, profesyonel sürümün daha fazla avantaj ve özellik taşıyacağı ücretsiz ve profesyonel sürümlerde gelir.

 

Master

Özellikle iOS için tasarlanmış özel bir internet hız ölçer arıyorsanız, Speedtest Master tam size göre. Bu araç Wi-Fi, 2G, 3G, 4G, DSL ve ADSL gibi hızlarını test etmek için hemen hemen her nesil internet ile birlikte çalışacak şekilde geliştirilmiştir.

Master

Tek bir dokunuşla sadece 30 saniyede oluşturulan doğru sonucu elde edebilirsiniz. Araç, anlamlı bir sonuç elde etmek için dünya çapındaki binlerce sunucuyu İnternet hızınızı kontrol eder. Speedtest Master ile, indirme ve yükleme hızınızı Ping zaman gecikmesi ile kontrol edebilir. Bağlantı tutarlılığını gösteren gerçek zamanlı grafikler elde edebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir:

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Mobil

bitcoinBitcoin
$ 23,015.171.8%
ethereumEthereum
$ 1,637.212.75%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001816.07%
En üste