Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Insta360, 360 derecelik kamera için Android adaptörü piyasaya sürdü

insta360

Mobil

Insta360, 360 derecelik kamera için Android adaptörü piyasaya sürdü

Insta360, 360 derecelik kamera için Android adaptörü piyasaya sürdü

Insta360 360 derecelik Android kamerası

Insta360, 360 akıllı telefon kamerası için bir Android bağdaştırıcısı başlattı. Bu eklenti Insta360 bir sürükleyici kamera artık 6 Aralık Çarşamba günü yalnızca Apple kullanıcılarıyla sınırlı değil.

Şirketler genellikle bir sürümü başlatıp diğer işletim sistemini desteklemek için tamamen yeni bir sürüm oluştururken. Insta360 farklı bir yaklaşım benimsemiştir. Android için Insta360 One, yalnızca iOS uyumlu kamera ile aynı cihazdır. Yalnızca Android kullanıcıları kameranın Şarj bağlantı noktası ekini bir USB Tip-C veya Mikro USB portuna dönüştüren küçük bir adaptör üzerine eklemeniz gerekir.

[smartslider3 slider=11]

Şirket, kameranın tüm özelliklerini Android işletim sistemine getiren adaptör sayesinde şirketin Android Insta 360 Air eklenti kamerasında bir başka seçenek sunuyor. Insta 360 One, 30 fps’de 4K kayıt veya daha hızlı 60 fps kare hızında 2.5 K ve iki mercekten 24 megapiksellik fotoğraf çekimi sunuyor. Kamera aynı zamanda yerleşik altı eksenli görüntü sabitleme özelliğini kullanıyor.

Kamera artık hem iPhone hem de Android cihazlarına bağlanabilirken. 360 derecelik kamera akıllı telefona takılmadan da kaydedilebiliyor ve bu da bir avuç farklı özelliğe olanak tanıyor. Bu seçeneklerden biri, kamerayı Insta360 selfie stick’e ekleme ve kamerayı havadan çekerek hava tahriksiz hava çekimleri yapma kabiliyetidir.

IOS uygulamasının özellikleri de yakında Android kullanıcılarına sunulacak. Kamerayı kontrol etmenin yanı sıra, uygulama, 360 derece videoyu ayrı normal en boy oranlı videolara bölme yeteneği de dahil olmak üzere çeşitli düzenleme modlarını içeriyor.

Başka bir düzenleme, kullanıcıların 360’tan kırparak işlemin izlenmesini mümkün hale getirirken. 360 derece görünümün hangi bölümlerini dahil etmeyi seçerken standart görünüme dönüştürmelerini sağlar. Başka bir seçenek olan SmartTrack otomatik olarak seçilen bir konuyu izleyecektir. Kullanıcılar, sürükleyiciden Tiny Planet efektine giderken olduğu gibi orta kayıt biçimlerini değiştirme seçeneğiyle tek bir video için tek bir formatla sınırlı değillerdir.

İlginizi çekebilir: YouTube Arka planda Video oynatma

Android adaptörü, USB Type-C veya Micro USB bağlantı noktasına sahip cihazlar için 30 ABD Dolar tutarında kullanılabilir. Insta360, fotoğraf makinesinin fiyatını bu adaptöre ihtiyaç duymayan iOS kullanıcıları ile aynı seviyeye getiren.

298 dolar karşılığında sınırlı bir süre için kamerayı adaptörle birlikte satın alıyor. Standart iOS sürümü ve Insta360 Nano ve Insta 360 Pro’nun promosyon fiyatlarıyla birlikte indirim, 17 Aralık’ta sona eriyor.

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Mobil

bitcoinBitcoin
$ 23,127.201.3%
ethereumEthereum
$ 1,642.841.52%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001817.91%
En üste