Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

HD Video Converter Factory Pro 16.3 indir

HD Video Converter Factory Pro

Multimedya

HD Video Converter Factory Pro 16.3 indir

HD Video Converter Factory Pro

HD Video Converter Factory Pro kullanımı kolay video dönüştürme ve düzenleme programı.

HD Video Converter Factory Pro Videoyu hemen hemen tüm biçimlerde dönüştürmekle kalmaz. Aynı zamanda YouTube gibi çeşitli video barındırma sitelerine ait videoları da indirebilirsiniz.

Ayrıca 4K video, VR video, 360 video gibi videoları sadece birkaç tıklama ile kolayca indirilebilirsiniz.

Programın Genel Özellikleri:

  • Donanım kodlamasını destekleme (Inter QSV, Nvidia NVENC).
  • Genel videoya HD video ve kalite kaybı olmadan video boyutunu küçültme.
  • SD videodan HD videoya (gelişmiş yüksek tanımlı video kodlama çekirdeğiyle video kalitesini geliştirin). 60 fps dönüşüm desteği.
  • YouTube oynatma listesi ücretsiz indirmeler de dahil olmak üzere 300’den fazla siteden 8K, 4K, 1080P, 720P, 480P video indirin.
  • Ses dosyalarını ve yerleşik bir zil sesi yapımcısı dönüştürme.
  • Yerleşik (Kırpma, Birleştirme, Klip, Döndür, Ses …) editörü.

 

Video Dönüştürme

HD Video Converter Factory Pro ile videolar kolaylıkla dönüştürülebilir. Sadece Add Files sekmesine tıklayın, dönüştürülecek dosyayı seçin ve istediğiniz video formatına dönüştürün.

format

Şimdi indir:

Download

Format içinde dört kategori vardır:

  • Bütün Video formatları
  • 4K/HD
  • Web
  • Audio

Videolarınızı dönüştürmeden önce Altyazı ve Effect ekleyebilirsiniz.

effect

Video ve Ses kodekleri de dönüşümden önce değiştirilebilir. Seçenekler Video Kodlayıcı, Çerçeve Hızı, Bit Hızı, Ses Kanalları gibi değiştirmeler mevcuttur.

Sıkıştırma Ayarı seçeneği (Compression), videonun sıkıştırma oranını değiştirebilir. Minimum kalite kaybıyla 5 kata kadar sıkıştırma oranı mevcuttur.

compress

 

Ses dönüştürme

Ses dosyası video ile aynı şekilde dönüştürülebilir. Add Files sekmesinden Add Audios seçeneğine tıklayın ve ses dosyasını seçin. Audio ve 16 farklı ses formatı arasından seçim yapın.

Audio

 

Video İndirme

HD Video Converter Factory Pro, tüm video formatlarında YouTube, Facebook vs. Gibi Çoklu görev kolaylığı için toplu indirme kullanılabilir.

video indir

Sadece Download Video sekmesini tıklayın, URL’yi ADD URL kutusuna yapıştırın ve analyze tıklayın. Tüm mevcut çözünürlük listelenecektir. İstediğiniz çözünürlüğü ve yüklenme konumunu seçin ve sadece Download’a tıklayın.

 

Ringtone Studio

Ringtone studio, iOS ve Android cihazlarınız için zil sesleri oluşturmanıza olanak sağlar.

melodi

İstediğiniz ses dosyasını seçin ve istenen kısmı kırpın. Telefon zil sesi veya SMS zil sesi olarak istediğinizi seçin ve Save butonuna tıklayın.

Programın en güzel kısımlarından birisi Ringtone Studio, sadece ses dosyası değil. Ayrıca indirdiğiniz video’dan beğendiğiniz müzik kısmını keserek telefonunuza zil sesi yapabilirsiniz.

 

Ayarlar

Programın tüm özellikleri için Çevrimiçi Öğreticiler sağlayan bir Yardım Merkezi varr. Seçenek altında, Resim Geliştirme, CPU Önceliği vs. Gibi değiştirilebilen çeşitli ayarlar bulunuyor.

cpu

Örneğin, Video düzenleme veya dönüştürme yaparken işlemcinizi fazla yormamak için, Conversion kısmından ayarlama yapabilirsiniz.

 

Sonuç

Program gayet kullanışlı, Video ve ses formatları üzerine çalışma yaparken diğer programlara göre HD Video Converter Factory Pro kullanımı basit ve etkili bir program. WonderFox ürünü olan bu program şuan indirimde. Eğer kaliteli bir dönüştürme programı arıyorsanız bu programı tavsiye ederim.

 

İlginizi çekebilir:

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Multimedya

bitcoinBitcoin
$ 28,104.531.68%
ethereumEthereum
$ 1,781.001.67%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001260.57%
En üste