Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

HAARP Projesi Nedir — Komplo Teorisi

HAARP Projesi Nedir — Komplo Teorisi

Bilim

HAARP Projesi Nedir — Komplo Teorisi

Gerçekte HAARP projesi araştırma amaçlı olduğu söyleniyor. Bunun iletişim için olduğuda söyleniyor. HAARP projesinin depremlere, savunma sistemlerine ve hatta radarlara müdehale edebileceğine kadar bir çok komplo teorisi var. Bu makalede gerçekte HAARP teorisinin tam olarak neye yaradığını anlatacağız.

HAARP Projesi = Yüksek Frekanslı Aktif Auroral Araştırma

Bu araştırmanın adı nükleer bombadan daha kötü olma potansiyelini koruyan komplo teorisinden öteye geçmeyen bir isim. Bir bilimkurgu tipi dünya savaşı yaratmak için kullanılabilir, böylece bildiğimiz kadarıyla insan ırkını sonlandırabilir.

HAARP’ın Alaska’daki yerine yerleştirilen büyük miktardaki antenlerden gelen enerji ışınlarıyla doğaya müdehale edilebilir. Bu enerji ışınları daha sonra potansiyel olarak Dünya’nın iyonosferine, ELF dalgaları gönderilerek düşük bir frekansta yansıtılabilir. Bu frekanslar, ELF dalgalarını son derece tehlikeli bir silaha dönüştürebilir.

(Denemeyin) Eğer ELF dalgalarının nasıl birşey olduğunu merak ediyorsanız, Cep telefonunuzu titreşim moduna alın ve başınızın üzerine koyun ve titreşim yapın. Gerçekte ELF dalgalarının kuvveti yaptığınız testin en az bir milyon katıdır.

Not: Bunu sadece bilmeniz için yazıyoruz, denemeye kalkmayın. Çünkü kötü sonuçlar oluşabilir.

HAARP’ın potansiyelini yeni deneyimlediniz. Bunun da ötesinde, titreşimler beyin aktivitesini etkileyebilir. Yani, beyin yıkayabilirler. Bu sadece sizi tamamen felç etmekle kalmaz, aynı zamanda delirmenize de neden olabilir. Bu dalgalar beton duvarlardan ve çelikten de geçebilir..

 

HAARP Komplo Teorisi

Bu düşük frekanslar, kalın bir beton sığınakta veya bir denizaltında olsanız bile (yakın bir zamanda rus denizaltısında ölen insanlara tanık olduk) insanlar arasındaki radyasyon temasını geliştirir. Ordu, Kore subaylarını kolaylıkla arayabilir, füze bulabilir ve düşman tarafından oluşturulan sığınakları tespit edebilir. Ancak bunun dalga ile dalganın hedefi arasında olan herkesi felç etmeye yetecek kadar ELF dalgarı gönderebilir.

Ayrıca, herhangi bir elektronik cihazdan gelen sinyalleri engelleyebilir, bu da herhangi bir kişinin elektronik iletişim kurmasını durdurabileceğiniz anlamına gelir. Bu projenin artıları iyi, ancak hiçbir şekilde teknolojisinin korkutucu eksilerini ağır basmıyor.

Uyarılara ve protestolara rağmen 30 milyon dolarlık bir bütçeyle testler Alaskada devam ediyor. HAARP projesi hakkında bu video ilginizi çekebilir.

Bilim adamları iyonosferi antenlerle ısıtmayı planlıyorlar. Bu da ELF dalgalarını üzerimize yansıtacak bir optik lensi çoğaltacak iyon bulutları oluşturur. Dalgaların bulutları nereye gittiğine bağlı olarak herhangi bir yere hedeflenebilirler. Gerçek şu ki, HAARP şimdiye kadar yapılmış dünyanın en büyük silahı olmaya aday, kamufle edilmiş bir teknolojiden ibarettir. Her şeyin araştırma olduğunu söylüyorlar, yani henüz komple teorisinden öteye geçmiş birşey değil. Ancak iranda ki uçak düşmesi ve depremlerin oluşması akıllara teorinin gerçek olduğunu gösteriyor. Projenin tüm masrafları, ABD savunma bakanlığı tarafından karşılanıyor.

 

İlginizi çekebilir:

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Bilim

bitcoinBitcoin
$ 28,316.592%
ethereumEthereum
$ 1,802.533.3%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001293.4%
En üste