Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Google Files Go Dünya genelinde kullanıma sunulmuştur

Google Files Go

Mobil

Google Files Go Dünya genelinde kullanıma sunulmuştur

Google Files Go Dünya genelinde kullanıma sunulmuştur

Google Files Go

Google Files Go, Android kullanıcılarının alan boşaltmasına yardımcı olan uygulamaya geçin ve dosyalarınızı hızlı bir şekilde bulun. Şirket ayrıca Hindistan’a özel yeni uygulamalar ve özellikler duyurdu. Apple’ın AirDrop Files Go uygulamasına benzer şekilde, her iki cihazda da uygulama yüklü olduğu sürece.

Mobil verilere mal olmaksızın doğrudan cihazlar arasında (125 Mb’ye kadar hızlarda) dosya aktarımı yapmanızı sağlar. Ve şirketin mobil vizyon teknolojisini kullanarak uygulama kullanıcıların kullanılmayan uygulamalar gibi dosyaları silmeleri gerektiğini ve düşük çözünürlüklü videoların ve memlerin dosyaların çoğaltılmasını öneriyor.

Google Files Go

Google daha önce Kasım ayında beta sürümünü başlattı. Google Files Go sürümü cihazlar için üretilmiştir, ancak uygulama, Lollipop (5.0) veya daha üst bir sürümü çalıştıran tüm Android cihazlarıyla çalışır. Google, ortalama bir kişinin 1GB’lık alanı kullanarak tasarruf ettiğini söylüyor.

Yeni Google Files Go Uygulamasını Burdan ve Google Play’dan indirebilirsiniz.

Yeni bir yenilikçi uygulama, Google Files Go, Google Go’un, temel Google Araması’nı, 5MB’dan daha küçük bir basit arayüzle Ara Lite’ın düzeltilmiş bir versiyonudur. Yamalı bağlantılarda bile kullanımı ve yüklemesi kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Uygulamadaki arama sonuçları verilerin yüzde 40’ına kadar tasarruf sağlamak için optimize edilmiştir.

Ve kullanıcılar sonuçlarda diller arasında kolayca geçiş yapabilir. Google ayrıca JioPhone’daki Google Assistant, Haritalar’da otomobiller için erişilemeyen motosikletler ve skuterler için kısayollar ve Tez uygulamasında faturaları ödemek için yeni özelleştirilmiş bir yol gösteren “iki aşamalı” modunu da içeren diğer özellikleri açıkladı.

İlginizi çekebilir: Google’nin yeni uygulaması Datally Mobil verilerinizi korur

Hindistan’ın 400 milyondan fazla internet kullanıcısı var. Ve Google bu bölgede gelişmekte olan pazarlardan giderek daha fazla kullanıcı çevrimiçi hale geldiği için giderek Asya’yı arıyor. Google, Hindistan’daki bu özelliklere rağmen yalnızca Hindistan’daki insanlara yararlı olmadığını, ancak şirketin herkes için daha iyi ürünler üretmesini sağladığını belirtti.

Okumaya devam et

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

2 Yorumlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Mobil

bitcoinBitcoin
$ 27,998.500.49%
ethereumEthereum
$ 1,767.760.95%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001251.03%
En üste