Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

 Xiaomi’nin en güçlü Google Android One telefonu

Google Android One telefonu

Mobil

 Xiaomi’nin en güçlü Google Android One telefonu

 Xiaomi’nin en güçlü Google Android One telefonu

Google Android One telefonu

Google Android One telefonu 234$ lık fiyatla, Mi A1, Google’ın programında yer alan en pahalı telefon

Google’ın hayata geçirdiği girişim, 2014 yılında başladı. Ancak 2015 yılına gelindiğinde, teknoloji devi daha da düşük fiyatlar vaat ederek Projeye başladı. Aynı yıl Afrika’ya geldi ve şu anda Japonya, Türkiye ve Hollanda’da, diğer bölgeler arasında mevcut. Şimdi, Android One, Xiaomi’nin iyileştirilmiş donanımıyla donatılıyor. Çinli üreticinin yeni Mi A1 telefonu Hindistan’da duyuruldu ve 234 dolara satışa sunulucak. Bu alıştığımız 50 $ ‘lık Android One telefonlarından çok daha fazlası Daha yüksek bir fiyat noktasına geçiş, Google’ın stratejisinde bir değişime işaret ediyor – bu, dünyanın ilk mobil pazarının daha büyük bir bölümünü yakalamaya benziyor.

Elbette, 234$ a daha kapsamlı bir telefon alabilirsiniz, Genel olarak, Xiaomi Mi 5X’in bir varyantı gibi görünüyor. Google Android One Xiaomi‘nin MIUI yazılım kaplamasının diğer Xiaomi serisi devam ediyor.

Google Android One telefonu

Mi A1 Özellikleri

Tam metal gövde

5.5 inç tam HD ekran

7.5mm kalınlığı (Samsung Galaxy S8 gibi)

high-end ahize

Mi 6 gibi çift kamera

12MP Arka kamera

5MP ön kamera

Qualcomm Snapdragon 625 işlemci

4GB RAM ve 64GB depolama alanı

(128GB’a kadar genişletilebilir)

 

Bu özelliklerle Mi A1 piyasadaki diğer telefonlara fark atacağını belirtiyor, Ayrıca Google yardımcı programlar, Google Fotoğraflar da dahil olmak üzere hepsi hazır haliyle daha geniş bir program yapısıyla geliyor, 2017 sonuna kadar yeni güncelleştirme olması bekleniyor. Google Android One telefonu ilk test işleminden sonra Xiaomi Mi A1 serisi ile A2-A3-A4-A5 ve A6 modellerinin hazırlıkları tamamlandı ilk satış serisi Mi A1 234$ olacak, ilk Satış yeri Google nin Anavatanı 12 Eylül de Hindistan da olacak sırasıyla 40 ülkede satışa başlanıcak bu Ülkeler arasında Türkiye de var!

Android Go‘ un (düşük sistemli telefonlar için özel Android Oreo yapılandırılması) piyasaya sürülmesiyle Google’ın Android piyasasında farklı yazılımlarla gündeme gelmesi kaçınılmaz olur. Tabi bu diğer Android sürümlerinin işinin bittiği anlamına gelmez, Diğer Android sürümleri Google Android Oreo için mutlaka bir yenilik yapacaktır.

Xiaomi Mi A1, Endonezya, Vietnam, Rusya, Türkiye, Polonya, Hong Kong, Tayvan, Ukrayna ve Meksika dahil olmak üzere yaklaşık 40 Ülke de satışa sunulacak. Cihaz, 12 Eylül’de Hindistan’da Satışa sunulacak.

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

2 Yorumlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Mobil

bitcoinBitcoin
$ 27,793.451.12%
ethereumEthereum
$ 1,897.870.67%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0000881.11%
En üste