Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Film fragmanları ve en yeni teaserlar

Film fragmanları ve en yeni teaserlar

En yeni film fragmanları ve teaserları

Film fragmanları, Mükemmel film fragmanını hazırlamak zor bir iştir. İzleyiciyi heyecanlandırmak için, filmin çizim noktaları ve kilit anları hakkında çok fazla şey göstermeden yeterli entrika olmalıdır.

Belli bir haftada yayınlanan yeni film fragmanları’nın yoğunluğu nedeniyle, film fragmanları’nı sürdürme ve filmi sizin için kötü olanlarını aradan çıkararak sizlere sunuyoruz. Aksiyon, korku, komedi veya başka şeyler arıyor olsanız da, en son mutlaka görülebilecek film fragmanları’nı gözden geçirin. Muhtemelen söylemeye gerek yok, ama yine de söyleyeceğiz Dikkatle izleyin.

 

 

Mortal Engines

Teaser, kitap serisine dayanan Mortal Engines dünyasına kısa bir bakış sunuyor. Peter Jackson, Yüzüklerin Efendisi Fran Walsh ile birlikte yazılmış bir senaryo hazırlarken, LOTR ikinci yönetmen Christian Rivers yönetmenin başkanlığını ilk özelliğinden alır. Filmde, (LOTR ailesinin bir başka üyesi olan Hugo Weaving’in yanı sıra) az sayıda yıldız var. Fakat çok sayıda entrika var. Treyler, devasa Londra’yı taciz etmeye çalışan küçük bir dolambaçlı kenti tasvir ediyor.

Yayın tarihi: TBD

 

 

Ocean’s 8

Bu yeniden açılış için şaşırtıcı derecede ilgi çekici olan ilk fragman olan Debbie Ocean (Bullock, Danny Ocean’ın yabancı kız kardeşini komik bir şekilde oynuyor). Film bir hapishanede çekildi ve zengin bir ünlüden (Anne Hathaway) paha biçilmez bir kolyeyi çaldı. Treyler, Cate Blanchett ile en iyi arkadaşı / Brad Pitt rolüyle ve birkaç büyük ismiyle (Mindy Kaling, Sarah Paulson, Helena Bonham Carter, Rihanna ve rapçi aktris Awkwafina) mürettebatını bir araya getirirken Okyanusu izliyor. Rihanna burada Battleship veya Valerian’da ve Bin Gezegenler Şehrinde oynayacaklarına kıyasla daha fazla oyunculuk gösteriyor.

 Yayın tarihi: 8 Haziran 2018

 

 

Early Man

Efsanevi çizgi film Nick Park, Wallace ve Gromit franchise’inin arkasındaki zihin ve diğer birçok alkışlanan stop-motion projeleri, 2015’teki Shaun the Sheep Film’inden bu yana ilk kez geri döndü. Early Man, yeni bir (ve inanılmaz İngiliz) film seti Tarih öncesi hayvanların dünyayı Neandertallerle paylaştığı günler. Kötü niyetli Lord Nooth (Tom Hiddleston) liderliğindeki Bronz Çağı şehri, yaşamı daha da kötüleştirmek için tehdit ederken, Dug (Eddie Redmayne), kabilesini teknolojik açıdan gelişmiş güçlü işgalcilere karşı birleştirmenin bir yolunu bulmalı.

Yayın tarihi: 26 Ocak 2018

 

 

The Polka King

Görünen o ki Netflix, bugünlerde yaşlanan komedyenler için yaratıcı bir cennet haline geldi. Dave Chappelle’in stand-up rönesansından Adam Sandler’ın son derece başarılı olan Adam Sandler film dizisine kadar eski şakacı tutku projeleri için kaynak bulabilir ve Netflix’in kırmızı-siyah koridorlarında araç oynayabilir. Bir belgesel üzerine kurulu olan Polka King, Jack Siyah’ı gerçek hayattaki sahtekarlık sanatçısı Jan Lewan olarak nitelendiriyor ve Jan Lewan, popülerliklerini Pennsylvania polka müzisyeni olarak hayranları tarafından finanse edilen bir Ponzi planına oturtuyor. Jenny Slate, destekleyici rollerde Jason Schwartzman ve Jacki Weaver gibi katı yeteneklere sahip Lewan’ın karısı Marla gibi tipik olarak komik.

Yayın tarihi: 12 Ocak 2018

 

İlginizi çekebilir: Bırakma beni

 

Sicario 2: Soldado

Ne yazık ki, yönetmen Denis Villeneuve (Blade Runner 2049) Sicario destanında ikinci girişe yönlendirilmedi; İtalyan yönetmen Stefano Sollima dizginleri ele aldı, ancak Taylor Sheridan senaryo yazarı olarak geri döndü. Soldado, CIA ajanlarından Graver’ı (Josh Brolin) ve Alejandro’yu (Benicio del Toro), teröristleri ABD’ye kaçakçılığı yapan kartellere gönderdikleri için takip edecek. Graver, Alejandro’ya bazı kişisel çıkarları da gözetmesine izin veren Graver’ın “Bu sefer kural yok” deyip istediği gibi çalışabilmesi serbest olduğunu söyledi. Yıldızlarla süslü destekleyici oyuncu Matthew Modine (Stranger Things), Catherine Keener ve Jeffrey Donovan’ı (Burn Notice) içeriyor. Sicario, “uyuşturucu ile savaş” konusundaki gergin pacing ve cesur, gerçekçi tasvirleri için övgü aldı ve Soldado aynı şeyi sunmak için arıyor.

Yayın tarihi: Haziran 2018

 

0/5 (0 Reviews)
Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...
Admin

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Fragman

En üste