Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Facebook hikayeler yeni özellik geliyor

internet

Facebook hikayeler yeni özellik geliyor

Facebook hikayeler yeni özellik geliyor

Yeni Facebook hikayeler

Facebook hikayeler Facebook bu yaz test edilmek için iyi bir zaman gibi görünüyor. Geçen son 2 haftadan bu yana Sosyal medya devi Facebook Mobil versiyonda ki klasik Hikayeler kısmını Masaüstü versiyonuna görüntülü olarak getiriyor.

Facebook Hikayeler masaüstü sürümünde 24 saat içinde paylaşılmış resim ve videoların hepsi arkadaşınızın Profil resmine mause imleciyle gelindiğinde küçük bir soru işareti (?) beliricek, Ne yapmak istiyorsun? Videoları görüntüle veya Resimleri görüntüle seçenekleriyle Arkadaşınızın 24 saat içersinde paylaştığı resim ve videolar (seçime göre) Sizin masaüstünüz de görünücek.

Dahası yeni özellik canlı videonuzu normal bir Facebook yayınında paylaşmanın aksine size sadece Facebook Hikayeler’de daha fazla zaman gerçirme seçeneği sunuyor. Hem Facebook Hikayelerde’de hem de yayınınızda “Canlı Yayın” yapabilirsiniz.

Facebook hikayeler

Facebook

Görünecek olan açılır menüden yine seçenekle Örneğin Sadece Arkadaşlar Herkese açık gibi seçenekle Facebook Hikayelerden Canlı yayın yapabilirsiniz.

Facebook ayrıca Snapchat deki çirkin klonu ekranın sağ üst köşesine getirmeyi planlıyor. Snapchat‘in karekteri ile artık Facebook ta resimler daha eğlenceli bir hale gelebilecek.

Kullanıcı kitlesinin hergün arttığı Sosyal medya devi Facebook bu anlattıklarımızı şuanda test ediyor. Anlaşılan o ki Facebook yeni özellikleriyle SnapChat‘i biraz geride bırakarak. Yine Sosyal Medya devi benim demek için son aşamalara girdi. Yazın sonu itibari ile Facebook masaüstü çok keyifli olacağa benziyor. Özellikle Canlı yayında Youtube un önünde olabilir. (Facebook Hikayeler de Canlı yayın)

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

2 Yorumlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer internet

bitcoinBitcoin
$ 23,133.201.22%
ethereumEthereum
$ 1,645.482.02%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001827.72%
En üste