Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Facebook 360 Oyun ve canlı video, artık Gear VR için mevcut

Facebook 360 Oyun ve canlı video

internet

Facebook 360 Oyun ve canlı video, artık Gear VR için mevcut

Facebook 360 Oyun ve canlı video, artık Gear VR için mevcut

Facebook 360 Oyun ve canlı video

Facebook 360 Oyun ve canlı video, Arkadaşlarınızın Facebook videolarını 360 derecelik ihtişamlarıyla görmek ister misiniz?

Şanslısınız, çünkü sosyal medya devi Facebook 360 için Gear VR’ye inanılmaz video ve fotoğraf bulmayı kolaylaştıran bir ton yeni güncelleme yayınladı.

Facebook 360 uygulamasının en heyecan verici güncellemelerinden biri, Önerilen içerik sekmesinin eklenmesidir. Normal Facebook özet akışınızda bulabileceğiniz gibi, Önerilen sekmesinde ilgi alanlarınızla eşleşen veya arkadaşlarınız tarafından paylaşılan videolar gösterilir. En iyi videoları hızla bulmanızı sağlayan hoş bir ektir.

360 şov ve canlı video bulmak da çok daha kolaydır. Birleşik Devletlerde yaşıyorsanız, Gösteriler sekmesine gidip Facebook İzleme’deki en son 360 gösteriyi bulabilirsiniz. Canlı sekmesi en iyi Canlı 360 videoyu 4K’da görmenizi sağlar. Kendi oyunlarınıza, videolarınıza ve fotoğraflarınıza hızlı bir şekilde erişmenize izin veren sekmeler de var.

Facebook’un tüm yeni özelliklerine ek olarak, Facebook, Gear VR Controller için destek ekleyerek uygulamayı gezinmeyi kolaylaştırdı. Facebook 360’ı daha keyifli hale getiren çok gerekli bir güncelleme.

Facebook 360 Topluluk sayfası

Bu yılın başlarında Facebook, Gear VR için Facebook 360 uygulamasını piyasaya sürdü. Uygulama bir milyondan fazla videoyla ve 25 milyon fotoğraf ile başladı. Yıl boyunca, Facebook kullanıcıları ve yayıncıları platform için yeni içerik eklemeye devam ediyor. Facebook Watch’un Ağustos 2017’de piyasaya sürülmesinden bu yana hiçbir zaman bitmeyen yeni içerik eklenmesiyle, Facebook 360 kullanıcıları için şaşırtıcı içeriğin eksikliği yok.

Facebook 360 güncellemesi, 2017’de 360 ​​içerik yaratıcıya yönelik yeni özellikler ve güncellemeler sadece en yenisidir. Yıl boyunca sosyal medya şirketi, 360 yaratıcı için dünya çapında eğitim atölyeleri ve buluşmalarına ev sahipliği yaptı.

Facebook, 360 meraklı için yıl boyunca çeşitli hediyelerle sona erdi. Aralık ayında, öğretici ve eğitim videoları sunan 360 Topluluk sayfasını başlattı. Ayrıca, Rehber özelliğini kullanmanıza ve ilgi çekici noktaları vurgulamanıza izin veren 360 Yönetici’yi tanıttı.

Facebook, Camera Leaner Programını oluşturmak için Aralık ayında Blend Media ile ortaklık kurdu. Ekipman satın almadan 360 videoda ellerini denemek isteyen içerik yaratıcıları doğrudan Blend Media’dan 360 kamera ödünç alabilir.

 

İlginizi çekebilir:

 

Okumaya devam et

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

3 Yorumlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Diğer internet

bitcoinBitcoin
$ 16,981.980.21%
ethereumEthereum
$ 1,250.660.34%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001692.15%
En üste