Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Epic Games, Koronavirüs nedeniyle Fortnite’ın yeni sezonunun çıkışını erteledi

Epic Games, Koronavirüs nedeniyle Fortnite'ın yeni sezonunun çıkışını erteledi

Oyun

Epic Games, Koronavirüs nedeniyle Fortnite’ın yeni sezonunun çıkışını erteledi

Fortnite, Sezon 3’ü sadece iki hafta içinde piyasaya sürülmesi planlandı, ancak şirket bunun yerine mevcut sezonu uzatacağını söyledi.

Fortnite, milyonlarca oyuncu ve izleyici çeken dünyanın en popüler video oyunlarından biridir.

Epic Games, gecikmenin neden oluştuğunu veya geliştiricileri evden çalışmaya zorlayan koronavirüs kısıtlamalarıyla ilgili olup olmadığını söylemiyor.

Fortnite bir sezonun çıkışını ertelemiş olsa da bu ilk kez değil.

Her sezon, oyuncuları meşgul etmek için oyunlarda güncellemeler ve değişiklikler getiriyor. Fortnite’ın hedefi, tüm savaş kraliyet oyunları gibi, oyuncular oyunun çoğu boyunca takım halinde çalışsa da, ayakta kalan son oyuncu olmaktır.

Fortnite ekibi, Sezon 3’teki gecikmeyi açıklayan bir blog gönderisinde, bu sezona yeni özellikler ekleyeceğini söyledi.

Fortnite

Şirket, “Yeni oynanış, yeni zorluklar, bonus XP [deneyim puanları] ve birkaç yeni sürpriz daha sunacak şekilde birden fazla oyun güncellememiz var.”

Geliştiriciler Ekim 2019’da başlatılan Bölüm 2’nin ilk sezonundaki birden fazla gecikmenin yeni sezon için tahmin edilenden sürenin gecikmesine neden olduğunu söylüyor.

Ancak bazen güncellemelerin yavaş yayınlanmasına rağmen Fortnite popülerliğini koruyor. Diğer e-sports ve çevrimiçi oyunlarda olduğu gibi, koronavirüs yaygınlığı nedeniyleoyuncu sayılarının arttığını gördü.

Canlı yayın hizmetleri sağlayıcısı StreamElements’in kurucu ortağı Doron Nir, “Bir gecikme, [Fortnite’ın] görüntülemesini diğer popüler oyunların güncellemeler arasında yayılma eğiliminde olduğu gibi etkileyebilir, ancak sonuçta kalıcı olacaktır.” Dedi.

Bu, endüstrinin koronavirüs salgını sırasında gördüğü ilk gecikme değildir.

Oyun geliştiricileri evden çalışabilirler ancak bazı sınırlamalar vardır. Çoğu geliştirici, ev bilgisayarlarında işte sahip oldukları işlemci ve grafik gücüne sahip değildir. Birçok şirket ayrıca, geliştiricilerin yeni oyunları gizli tutmak için katı kurallara uymalarını ister ve bu da belirli güncellemelerin şirket ofisinin dışında gerçekleşmesini önleyebilir.

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Oyun

bitcoinBitcoin
$ 26,570.120.73%
ethereumEthereum
$ 1,850.890.83%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.00017.61%
En üste