Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Gökyüzünün Uçan Sarayları: En Pahalı Helikopter

Helikopter

Keşfet

Gökyüzünün Uçan Sarayları: En Pahalı Helikopter

Gökyüzünün Uçan Sarayları: En Pahalı Helikopter

En Pahalı Helikopter

Helikopter Her milyonerin hayatında perspektif değişikliğine ihtiyaç duyduklarında akıllarına bir firkir gelir.

Kendi adanızı yaptırdıktan ve mutant köpek balıklarının çılgınlığını ürettikten sonra dünyayı çoğu insanın yaptığı gibi görmek zorlaşır. Ortalama bir insan dünyayı zemin seviyesinden görüyor ancak görünümü Olympus Dağı’ndan yapmak zor iş değil mi?

Tüm ihtiyacınız olan şey kendi özel helikopterinizi satın almak için yeterli para. Uçaklar daha hızlı olabilir, ancak helikopter ler çevredeki görünüşü başka hiçbir şey gibi almanıza izin vermez. Üstelik, bir şehrin ortasında bir binanın tepesine bir uçak koyamazsınız.

Birkaç milyon dolara ve bir helikoptere sahip olanlar için bir helikopter, bir yönetici Hermes gibi kasaba ve ülke üzerinde uçmak için mükemmel bir yoldur. Elbette, dünyada epeyce helikopter modelleri var. Özel kullanım için mevcut olan en pahalı helikopterlerden bazılarına daha yakından bakmak için aşağıdaki listeye bakın. Birini satın almadan önce birkaç yıl daha tasarruf etmeniz gerekiyorsa onun yerine bir drone öneririz.

Aşağıda yer alan helikopterlerin satış rakamları, çeşitli helikopter meraklılarının iddia ettiği şeylere dayanmaktadır. Üreticilerin çoğu kesin bir fiyat teklifi bile sağlamıyor.

Not: Cep telefonu kullanıcıları en iyi görüntü için AMP sürümünden çıkıp Anasayfa dan giriş yapınız.

Airbus H155 (10 milyon dolar)

[smartslider3 slider=2]

Eskiden Eurocopter EC155 olarak bilinen isim, değişmiş olabilir ancak lüks aynıdır. Helikopterlerin saygın Dauphin hattının bir parçası olan H155 , milyonerler için büyük bir araç. Konfigürasyona bağlı olarak, kabin iki pilota ek olarak sekiz ila 12 yolcu arasında herhangi bir yere tutunabilir. Kabinin kenarlarını kaplayan geniş pencereler, geniş bir manzaraya sahip yolculuk temin eder. Deri koltuklar, klima ve uçuş içi eğlence gibi kolaylıklar, konfor içinde uçacağı nız anlamına gelir.

Menzil : 857 km

Seyir hızı : 324 km / s

 

AgustaWestland AW139 (12 milyon dolar)

Helikopter endüstrisinde, AgustaWestland kalite ile eş anlamlı ve AW139 bu itibarını pekiştiriyor. 12 milyon dolarla, bu listedeki helikopterlerin mütevazi tarafında, ancak içeriye bakarak bunu bilemezsiniz. AW139, sınıfının en büyük kabinine ve geniş tasarıma sahiptir. Enerji emici iniş takımı ve gövde kalkıştan kalkışa yumuşak bir sürüş sağlar, böylece uçarken çalışabilirsiniz.

Menzil : 1250 km

Seyir Hızı : 206 km / s

 

Sikorsky S-76C (12.95 milyon dolar)

[smartslider3 slider=3]

Amerikan mühendisliğinin bir örneği olan Sikorsky S-76 , iki Turboméca Arriel 1S1 turboshaft motoruyla donatılmış tır. Ve daha hafif olması tipik bir helikopter tasarımından daha az parça kullanması için inşa edilmiştir. Bir yönetici oturma düzenlemesi sekiz yolcuyu tutabilir. S-76C meraklı milyonerler için idealdir.

Menzil : 832 kmSeyir hızı : 287 km / s

 

AgustaWestland AW609 (14 milyon dolar)

AgustaWestland, yönetici yaşam tarzını yaşayanlar için önde gelen bir helikopter. Dikey olarak kalkma ve karaya çıkma özelliği AW609’un sizi gitmek istediğiniz yere doğrudan götürebileceği anlamına gelir, ancak aynı zamanda tipik bir helikoptere oranla iki kat hızlı ve uçabilir. AW609 , helikopterle ilgili lüksün geleceğidir.

Menzil : 1389 km

Seyir hızı : 510 km / s

 

Bell 525 (15 milyon dolar)

[smartslider3 slider=4]

Bell 525 – “Relentless” lakaplı – mevcut en heyecan verici helikopterlerden biri olmayı vaat ediyor. “Süper-orta” helikopter sınıfının öncü örneklerinden biri olan 525 konfor içinde en fazla 20 yolcu tutabilir. 525 helikopter den ziyade yüzen bir saray gibi gözüküyor. The Relentless, fly-by-wire teknolojisi ve Garmin G5000H dokunmatik ekranlı aviyonik sistemi içeren bir mühendislik harikasıdır.

Menzil : 926 km

Seyir hızı : 287 km / s

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

1 Yorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Keşfet

bitcoinBitcoin
$ 23,207.221.11%
ethereumEthereum
$ 1,654.201.49%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001836.47%
En üste