Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Ücretsiz oyunlar – En iyi bilgisayar oyunları

Ücretsiz oyunlar

Bilgisayar

Ücretsiz oyunlar – En iyi bilgisayar oyunları

En iyi ücretsiz oyunlar

Sizler için bilgisayara yüklenebilen en iyi ücretsiz oyunlar listesini hazırladık.

Aşağıda listelenen ücretsiz oyunlar, yüklenebilen ve çevrimiçi olarak oynanabilen en iyi bilgisayar oyunları arasındadır. Çoğu AAA kalitesine sahip olan ücretsiz oyunlar, Oyun üreticileri tarafından serbest bırakılmıştır. Sıralama tercih listesine göre değildir.

 

Sven Co-op

Sven Co-op

Sven Co-op

Download

Bu işbirlikçi çok oyunculu oyun, aslında orijinal Half-Life için bir mod olarak geliştirilmiştir. Zamanla oldukça popülerdi ve şimdi Steam’de tam teşekküllü bir ünvan olarak geri döndü. Sven Co-op’da, oyuncular AI’ya karşı birlikte çalışmalı ve bir takım olarak birlikte bulmacaları çözmeliler.

 

Spellweaver

Spellweaver

Spellweaver

Download

Spellweaver, Hearthstone ve Magic: The Gathering ile aynı şekilde yeni, ücretsiz bir dijital kart oyunudur. Başlık, rakiplerinden ayrı olarak ayarlamak için bazı yeni özellikler ekliyor. Yani oyuncular oynadıkları gibi kahramanları için beceriler geliştirebilirler. Kahraman güverteni tamamlar ve oyun oynamayı etkiler.

 

Warframe

Download

Digital Extremes tarafından geliştirilen Warframe, oyuncuları, son derece sofistike Tenno komandolarının takımlarına. Güneş sistemi boyunca bir dizi düşmana karşı koyan, özgürce oynanabilen bir üçüncü şahıs nişancıdır. Oyuncular, düşmanları yakın dövüşte meşgul edebilir ve mücadele edebilir.

 

Dota 2

Download

Warcraft 3 modunun devamı olan Dota 2, dünya çapında milyonlarca kişinin oynadığı rekabetçi bir aksiyon oyunu. Oyuncular, yüzlerce kahramanın bulunduğu bir havuzdan seçerek. Birbirlerine karşı çıkıp düşmana saldıran, bir harita üzerinde birbirlerine karşı karşıya gelen iki oyuncudan oluşan iki takım oluşturuyor.

 

Heroes & Generals

Download

Kahramanlar ve Generaller, İkinci Dünya Savaşı’nın ortasında yer alan, çokuluslu çevrimiçi FPS’i oynamak için ücretsizdir. Oyun şu anda Steam Early Access’te oturuyor ve her zaman yeni içeriğin eklenmesini görüyor.

 

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Download

World of Warcraft ve Diablo geliştiricilerinden Hearthstone geliyor. Heroes of Warcraft, tamamen özelleştirilebilir. Oyuncu desteğini kullanarak oyuncuları birbirine karşı oynayan bir çevrimiçi kart oyunu. Oyuncular sadece ücretsiz oyunlar oynayarak yeni kartlar kazanabilir veya yeni kart destesine anında erişim kazanabilirler.

 

Planetside 2

Download

Planetside 2, üç farklı grubun bölgesel egemenlik için savaştığı gezegen Auraxis’in yüzünde meydana gelen. Tam ölçekli savaşlar sunan, ücretsiz oyunlar dır. Onlar, fütürist bir savaş deneyimi için çok sayıda araç ve silah kullanıyorlar.

Bu, alması ve oynaması kolay bir oyun değil, çok bağımlılık yaptığı için ustalaşmak istediğiniz bir oyun. Özel bir grup oyuncuyla ve sahnelenme saldırılarıyla vakit ayırmaya. Hedefleriniz hakkında bir ipucu olmadan kendinizi kaybedip yalnız kalabilirsiniz.

 

Slender

Download

Korkmaktan hoşlanırız ve Slender bunu yapmayı başarıyor. Bazıları, Slender’ın, oyunun tarayıcısına yerleştirilmiş kısa, etkileşimli bir deneyim olduğu için. Bu kadar fazla bir oyun olmadığını söyleyecektir. Korkuları seviyorsanız, kendinize bir iyilik yapın ve ışıkları kapatın ve kulaklıkları takın.

 

Team Fortress 2

Download

Team Fortress 2, Valve’in en büyük ücretsiz oyunlar arasındadır. Basit bir Bayrak ve Ekip Ölümcül Yakalamadan Arabayı Basma gibi benzersiz oyunlara kadar çeşitli oyun modlarıyla. AAA kalitesinde birinci şahıs nişancı aksiyonu sunar. Bu modlarda, her iki takımı da ayrı arabaları iterek gören çeşitli varyasyonlar bile var. Oyun ayrıca çeşitli nesnel kontrol modlarına ve bir bomba dağıtım moduna ev sahipliği yapıyor.

 

Alien Swarm

Download

Valve tarafından serbest bırakılan Alien Swarm, klasik Gauntlet tarzı oyununu Steam’e getiren Unreal 2004 modunun bir versiyonudur. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli sınıflar. Bir dizi yükseltmeler ve bir sıralama sistemi olan Alien Swarm, sayısız çalışma saatlerini bir araya getiriyor.

 

TribesNext

https://www.youtube.com/watch?v=yWltIEj94a4

Download

TribesNext, Tribes 2’nin hayranlık uyandıran bir sürümüdür. Muhtemelen, zamanının en iyi multiplayer atıcısı olan Tribes 2, artık ücretsiz olarak yararlanabiliyor. TribesNext, oyuna sürekli destek sunarak oyuncuların oyun sunucularına göz atmalarına ve hacksiz bir ortamda çevrimiçi eşleşmeleri oynamalarına izin veriyor.

 

Command & Conquer: Tiberian Sun + Firestorm Expansion

Download

Tiberian Sun, şimdiye kadar yaratılmış en iyi gerçek zamanlı strateji oyunlarından biri olarak görülüyor. Westwood Studios tarafından çığır açan Command & Conquer, Tiberian Sun ve onun genişleme paketinin devamı olarak geliştirilen Firestorm, GDI’nın Kardeşler Nodu’na karşı savaşının hikayesini devam ettiriyor.

 

Red Alert

Download

Command & Conquer: Tiberian Sun gibi orijinal Red Alert, Red Alert 3’ün tanıtımının bir parçası olarak. Yayıncı EA tarafından ücretsiz oyunlar’dan biri olarak piyasaya sürüldü. Bu RTS’de oyuncular, değişen bir tarihte Amerikalı veya Sovyet olarak oynayabilirler.

 

Quake Live

Download

Quake Live, bir web tarayıcı eklentisi aracılığıyla Windows, OSX ve Linux platformlarında çalışmak üzere tasarlanmış Quake III Arena’nın yeni bir versiyonu. FPS, Q3A’ya göre bir dizi güncellemeye sahiptir ve oyuncuların çevrimiçi düellolarda kafa kafaya gitmelerine izin verir. Oyuncular, herkes için serbest olanlara katılabilir, bayrağı ve takım ölümünü yakalayabilir. InstaFreeze gibi özel modlara katılabilir.

Quake Live hem amatör hem de profesyonel oyunculardan oluşan aktif bir topluluğa sahiptir ve profesyonel bir spor olarak oynanması amaçlanan birkaç çevrimiçi oyundan biridir.

 

League of Legends

Download

Bu oyun, internetin sunabileceği en popüler çevrimiçi çok oyunculu oyunlardan biridir. Özgür moda bağlı kalarak League of Legends’da başarılı olmanız mümkün olmayabilir. Bu oyunu oynamanıza engel olmamalı ve eğer şampiyonaları açmak için zaman harcamayı sevmiyorsanız kilidini açmak için ödeme yapın.

 

Battle for Wesnoth

Download

Wesnoth savaşı, savaşların bir hex haritasında yer aldığı. Panzer General ve Fantasy General gibi klasikler gibi aynı indirime dayanan, sıradan bir turn-tabanlı oyun.

Basitçe Sega Genesis başlıklı Warsong’a dayanan Wesnoth, çok basit kurallara sahip açık kaynaklı bir strateji oyunudur. Güçlü AI sayesinde hem zor hem de eğlenceli kalır.

 

Path of Exile

Download

Sürgün Yolu genellikle Diablo serisinin bir klonu olarak kabul edilen bir aksiyon RPG başlığıdır. Video oyunu oyuncuları çeşitli suçlar için diğer sürgünleri barındıran. Wraeclast olarak bilinen bir kıtada yaşamak zorunda kalan bir sürgüne sokuyor.

Diablo gibi, oyuncular görevlere katılacak, çeşitli düşmanlarla savaşacak ve en sonunda yeni yağma toplayacaklar.

 

World of Tanks

https://www.youtube.com/watch?v=iJXvmedxF-M

Download

World of Tanks, oyuncuları 20. yüzyılın ortalarına koyan bir MMO. Genel olarak, oyun araç muharebesi özellikli bir aksiyon başlığıdır.

Oyuncular, istatistiklere göre değişecek ve oyuncular oyun içerisinde ilerledikçe çeşitli tanklarda savaşacaklar, çevrimiçi maçlarda kullanılmak üzere yeni tanklar toplanabilir.

 

Smite

Download

Smite, PC platformunda birkaç yıldan beridir. Bu, savaşa giden mitolojik figürlere odaklanan bir MOBA video oyunudur. League of Legends gibi başlıklara aşina iseniz.

O zaman aynı oyunun Smite içinde olmasını bekleyebilirsiniz. Genel oyun hedeflerini ya da sadece iki şerit içeren bir oyun modu olan Clash gibi. Haritaları değiştirecek bir dizi oyun modu vardır.

 

Paladins

Download

Genellikle Overwatch klonu olarak kabul edilen Paladins, hala harika bir oyun. İki kahraman tabanlı atıcı arasında bazı ufak farklılıklar var.

Yine de Paladins’deki her kahramanın dövüşe katılabilecekleri kendine özgü yeteneklere sahip olacağını göreceksiniz. Bununla birlikte, bazı mikro hareketleri satın alma konusunda biraz daha fazla durmayı bekleyebilirsiniz.

 

Evolve Stage 2

Download

Evrimleşme Aşaması 2, birkaç yıl önce ilk kez piyasaya sürüldüğünde hatırlamış olabileceğiniz Evrim’dir. Orijinal Evolve video oyunu için destek sona erdikten sonra. Evolve Stage 2, oyuncuların zevk alması için birkaç değişiklik yaptı.

Evolve’de mevcut olan 4v1 oynanışı devam ederken. Oyuncuların ya canavarları öldürmek ya da bir canavar olmak ve geri kalan oyuncuları avlamak zorunda olan bir avcı haline gelecekleri birkaç yeni oyun modu daha var.

 

Wildstar

Download

Başlangıçta bir abonelik tabanlı video oyunu olmak için piyasaya sürülen Wildstar, o zamandan beri ücretsiz oyunlar modeline dönüştü. Bu, oyuncuların maceraları tamamlayacağı, zindanlardan geçtiği. Diğer oyunculara karşı karşıya kalacağı bir fantezi bilimkurgu dünyasında bulunan çevrimiçi bir RPG başlığıdır.

Bu video oyununa hoş bir ek olarak, oyun unvanının beceri seviyesine odaklandığı kadar oyunun mutlaka ilerlemesine gerek olmadığıdır.

 

Enemy Territory

Download

Ekip Kalesi 2’den önce, Enemy Territory vardı. Castle Wolfenstein’a geri dönmek için ücretsiz bir multiplayer eklentisi olarak geliştirilen oyuncular. Nesnel güdümlü çok oyunculu FPS’de II. Dünya Savaşı’nda bu stilize Gotik tavrında eksen ve müttefiklerin rollerini üstlendi.

Yukarıda listelenen en iyi ücretsiz bilgisayar oyunlarını online oynayabilir veya bilgisayarınıza doğrudan indirebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir:

 

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Diğer Bilgisayar

bitcoinBitcoin
$ 17,015.670.03%
ethereumEthereum
$ 1,260.691.02%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001744.29%
En üste