Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

En İyi Ücretsiz Android Antivirüs Uygulamaları 2020

En İyi Ücretsiz Android Antivirüs Uygulamaları

Android

En İyi Ücretsiz Android Antivirüs Uygulamaları 2020

En İyi Ücretsiz Android Antivirüs Uygulamaları

Android cihazını kötü amaçlı yazılım ve diğer zararlı içeriklerden korumak için antivirüs uygulamasına sahip olmak önemlidir.

Google Play Store’da birçok uygulama bulabilirsiniz. Ancak akıllı telefonunuzu korumanın en etkili yolu olabilecek bir uygulamayı seçmek zor gibi görünüyor. Bu makale’de en iyi Android Antivirüs programlarını listeledik.

 

1. Avira Antivirus Security

Kötü amaçlı yazılımları uzak tutabilecek bir uygulama arıyorsanız, Avira Antivirus güvenliği doğru seçimdir. Hırsızlık önleme özelliği de dahil olmak üzere mobil gizliliğinizi koruma mevcuttur. Android mobil için bu ücretsiz antivirüs tarayıcı ve malware/spyware cleaner ile birlikte geliyor.

Avira Antivirus Security

Şimdi indirin:

Google Play

Avira Antivirus Security’nin özellikleri:

 • Bu mobil güvenlik uygulaması internette güvenle gezinmenizi sağlar ve kaybolan veya çalınan cihazlarınızı bulmak için hırsızlık önleme özellikleri sunar.
 • Virüsleri, zararlı yazılımları, fidye yazılımlarını ve casus yazılımları tarar ve engeller.
 • Ayrıca, uygulamaların özel verilerinizi nasıl topladığını görmenize yardımcı olur.

Android için bu virüs temizleme uygulaması, phishing saldırılarını engellemek. Ve cihazınızda bulunan zararlı içeriği silmeyi sağlamak için tasarlanmıştır. Tüm uygulamalarınızı, harici cihazlarınızı ve virüs bulaşmış güncellemeleri tarar.

 

2. Norton Security and Antivirus

Norton Security ve Antivirus, hırsızlık, kötü amaçlı uygulamalar, web siteleri gibi kimlik bilgilerinizi ve Android cihazlarınızı koruduğu için. Android mobil cihazlar için en iyi ücretsiz antivirüslerden biridir. Kayıp ve Çalıntı telefon koruması özelliğini kullanarak kaybolan ve çalınan Androidinizi izleyebilirsiniz.

Norton Security and Antivirus

Şimdi indirin:

Norton

Norton Security ve Anti-virus özellikleri:

 • Cihazınızı yavaşlatabilecek kötü amaçlı yazılım, casus yazılım veya virüs içeren uygulamaları taramanıza ve silmenize yardımcı olur.
 • Halka açık bir Wi-Fi’ye bağlanırken cihazınızı korur.
 • Akıllı telefonunuzdaki istenmeyen, SPAM ve gereksiz çağrıları engellemenizi sağlar.

Norton Security ve AntiVirus, Android için virüs korumasıdır ve uygulama içi arama motorunun Symantec’in global tehdit veritabanına bağlanmasını sağlayan. Bir web sitesinin ziyaret edilmesinin güvenli olup olmadığını belirten Güvenli Arama ile birlikte gelir.

 

3. AVG Antivirus

AVG Antivirus, Wi-Fi Tarama, Applock, Uygulama İzni Danışmanı ve daha fazlası gibi özelliklerle verilerinizi korumanın yanı sıra sizi virüslerden ve zararlı yazılımlardan korur. Bu mobil güvenlik ve Antivirüs uygulaması ayrıca cihazınızın performansını artırmanıza olanak sağlar.

AVG

Şimdi indirin:

avgbuton

AVG Antivirus’ün özellikleri:

 • Sosyal medya ve postalama uygulamalarınızı PIN, parmak izi ve desen ile kilitlemenizi sağlar.
 • İnternette anonim olarak dolaşmanıza ve izlemekten kaçınmanıza izin veren bir VPN özelliği vardır.
 • Ağ şifrelemesi sağlayan, şifre gücünü kontrol eden Wi-Fi Tarayıcı ile birlikte gelir.

AVG Antivirus, tüm uygulamaları, dosyaları ve oyunları tarar. Varsa virüslü içeriği kaldırır ve bu da Android virüs koruması için mükemmel seçeneklerden biridir.

 

4. Avast Mobile Security

Android akıllı telefonlar için bir başka en iyi antivirüs olan Avast Mobile Security. Android cihazınızı kötü amaçlı yazılımlardan, casus yazılımlardan ve virüslerden korur. Ayrıca, telefonunuzu e-postalardan, kötü amaçlı web sitelerinden ve diğerlerinden gelen kimlik avı saldırılarına karşı da koruyacaktır.

Avast Mobile Security

Şimdi indirin:

avastbutton

Avast Mobile Security’nin özellikleri:

 • Takip edilme korkusu olmadan çevrimiçi gezinirken sizi güvende tutabilecek bir VPN ile birlikte gelir.
 • Batarya bitmeden cihazınızın son konumunu koruyabilir.
 • Ayrıca, herhangi bir uygulamayı bir kalıba veya PIN koduna kilitleyerek gizli içeriğinizi güvende tutmanıza izin verir.

Avast Antivirus virüslere, zararlı yazılımlara, casus yazılımlara karşı tarar ve bu nedenle mobil koruma sağlar. Ayrıca, cihazınızdaki bir uygulamayı kullanarak ne kadar zaman geçirdiğinizi söyleyerek ekran saatini kontrol etmenizi sağlar. Android için bu virüs koruması ayrıca bir optimize edici olarak çalışır. Android cihazınızda yer kazanmak için gereksiz dosyaları cihazınızdan siler.

 

5. CM Security antivirus

Android Mobile için en iyi ücretsiz Antivirüs listesi, Android telefonunuzu gizliliğinizle birlikte koruduğu için CM güvenliği ile tamamlanamaz. Junk Clean, Phone Booster, Antivirus, Battery Saver ve diğer özelliklere sahip bir cihaz koruyucusudur.

CM Security antivirus

Şimdi indirin:

cmbutton

CM güvenliğinin özellikleri:

 • Safe Connect VPN ile, tarayıcılardan kaçınmak için gezinirken sizi gizli tutmanıza yardımcı olur. Güvenlik duvarını atlar ve hassas web sitelerine erişmenizi sağlar.
 • Tehditlere karşı Wi-Fi ağlarını tarar ve telefonun çalınmasını önlemek için Hırsızlık alarmı ile birlikte gelir.
 • Telefonunuzu virüslerden ve zararlı yazılımlardan korur ve ayrıca 1 antivirüs motoruyla gizliliğin bozulmadan kalmasını sağlar.

Mobil güvenlik ve Antivirüs uygulaması söz konusu olduğunda, CM güvenliği güvenebileceğiniz bir uygulamadır. Bildirimlerinizi gizleyerek yalnızca iletilerinizi güvende tutmaz, aynı zamanda bir uygulama kilidi ile uygulamalarınızı korur.

 

6. Kaspersky Mobile Antivirus: App Lock & Web Security

Kaspersky Mobile Antivirus, telefonlarınızı ve tabletlerinizi olası tehditlere karşı koruyan. Android mobil uygulamaları için ücretsiz bir virüsten koruma yazılımıdır. Android’inizdeki kötü amaçlı yazılımları, virüsleri, casus yazılımları, fidye yazılımlarını ve daha fazlasını engellediği için virüs temizleme uygulaması görevi görür.

Kaspersky Mobile Antivirus

Şimdi indirin:

Kasperskybutton

Kaspersky Mobile Antivirus’ün özellikleri:

 • Çevrimiçi alışveriş yaparken ve banka uygulaması kullanırken gizli bilgilerinizi güvende tutar.
 • Kötü niyetli içeriği engeller ve çevrimiçi olduğunuzda tehlikeli linkleri ve web sitelerini işaretler.
 • Kayıp cihazınızı bulmanıza ve kilitlemenize yardımcı olur. Ayrıca, kişisel bilgilerinizi korumak için cihazınızı silebilirsiniz.

Kaspersky Mobile Antivirus, Android için virüs korumasını sağlamak için arka plan kontrol özelliğini kullanır. İndirilmiş uygulamaları fidye yazılımı, phishing, kötü amaçlı yazılım, casus yazılım ve diğer kötü amaçlı enfeksiyonlara karşı tarar.

 

7. 360 Security

360 Security, akıllı telefon güçlendirici, elektrikli süpürge, antivirüs özelliği olan eksiksiz bir paket olduğundan Android telefon için en iyi güvenlik uygulamalarından biridir. İstenmeyen dosyaları depodan kaldırarak Android cihazınızı optimize edebilir ve cihazı virüsten koruyabilir.

360 Security

Şimdi indirin:

360button

360 Güvenlik’in özellikleri:

 • Androidinizde zararlı içerik bulunmadığından emin olmak için yüklü tüm uygulamaları, hafıza kartındaki içeriği ve yeni uygulamaları tarar.
 • Cihazınızdaki alanı kurtarmak için sistem önbelleğini, video önbelleğini, görüntü önbelleğini ve daha fazlasını kaldırır ve daha iyi performans için RAM’i artırır.
 • Ayrıca istenmeyen/spam aramalarını ve kısa mesajları da engeller. Kişileri listenizden kara listeye alabilirsiniz.

Android için olan bu virüs temizleme uygulaması, cihazınızı güvenlik açıklarından, kötü amaçlı yazılımlardan. Truva atlarından ve reklam yazılımlardan uzak tutabilir ve ayrıca rahatsız edici bildirimleri gizler.

 

8. Bitdefender Antivirus

Android mobil cihazlar için en iyi ücretsiz antivirüslerden biri olan Bitdefender, virüsleri tespit etmek için bulut içi tarama teknolojisi ile birlikte gelen güçlü bir uygulamadır. Uygulama hafiftir ve cihazınızı sallamaz.

Bitdefender Antivirus

Şimdi indirin:

bitdefenderbutton

Bitdefender Antivirus’ün özellikleri:

 • Yeni indirilen uygulamaları virüslere karşı otomatik olarak tarar. Aynı zamanda kötü niyetli faaliyetler için 7/24 koruma sağlar.
 • Yüklemeden hemen sonra Androidinizi korumaya başlar ve Android cihazındaki verilerinizi bulabilir, kilitleyebilir veya silebilir.
 • Ayrıca gerçek zamanlı olarak çevrimiçi görüntülemekte olduğunuz sayfaları tarar.

Android telefon için bu güvenlik uygulaması, tüm uygulamalarda şüpheli etkinliklere bakan akıllı bir yükleme tarayıcısıyla birlikte gelir. Bu nedenle, tüm tehdit ve virüsler herhangi bir zarar vermeden engellenir.

 

9. ESET Mobile Security

ESET Mobile Security, cihazınızı fidye yazılımı, kimlik avı, kötü amaçlı yazılım, reklam yazılımı ve diğerlerinden koruduğu için Android akıllı telefonlar için en iyi Antivirüslerden biridir. Uygulamanın kullanımı kolaydır ve ayrıca proaktif Hırsızlık ve Kimlik Avı Koruması özellikleri içerir.

ESET Mobile Security

Şimdi indirin:

esetbutton

ESET Mobile Security’nin özellikleri:

 • PIN veya parmak izi kullanarak uygulamalarınızı istenmeyen erişime karşı korumanızı sağlar.
 • Kaybolan veya çalınan cihazınızı bulmanıza yardımcı olur ve değerli verilerinizi korur.
 • Herhangi bir zamanda herhangi bir gün için taramaları planlamanıza olanak tanır.

Bir uygulamaya izin verilip verilmeyeceğinden emin değilseniz, ESET Mobile Security’nin Güvenlik Denetimi’ni kullanın. Bu, uygulamaya güvenip güvenmeyeceğinize karar vermenize yardımcı olur.

 

Sonuç:

Bunlar Android mobil cihazlar için en iyi ücretsiz Antivirüs bazılarıdır. Android mobil cihazınızı virüslerden, zararlı yazılımlardan, tehlikeli bağlantılardan korumak için bu uygulamalardan herhangi birini yükleyebilirsiniz. Yalnızca bu değil, bu uygulamalardan bazıları Android’inizin hızını ve performansını artırmak için optimizasyon özellikleri de sunar.

 

İlginizi çekebilir:

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Android

bitcoinBitcoin
$ 28,316.592%
ethereumEthereum
$ 1,802.533.3%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001293.4%
En üste