Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Kurumsal WordPress Temaları

Kurumsal WordPress Tema

WordPress

Kurumsal WordPress Temaları

En iyi Kurumsal WordPress Temaları

Şirket siteleri için en iyi 10 Kurumsal WordPress temaları.

Girişimciliğin en önemli özelliklerinden biri, ürününüze daha fazla insan çekerek işinizi nasıl genişleteceğinizi bilmektir.

İnternet büyük olasılıkla çok sayıda insanın ulaşabileceği en iyi ortamdır.

Bu nedenle daha az bir zaman ve ekonomik olarak WordPress site kurmak en doğru seçenektir. Bu, nispeten daha az zaman alıcı ve ekonomiktir. Bu makale şirketiniz için iş odaklı en iyi kurumsal WordPress temaları hangileri onlardan bahsedeğiz.

Not: İnternette dolaşan bir sürü WordPress kurumsal temalar var. Çoğu bedava (warez) olarak dağıtılıyor. Her hangi bir ücretli temayı warez olarak kullanmak, siteniz için tehlikelidir. Tema içine eklenmiş bir kod sizin trafiğinize ortak olabilir yada verileriniz çalınabilir…

 

i-Excel

excel

Önizleme ve Download

i-Excel

Kolay kişiselleştirme seçenekleri ile tamamen duyarlı bir tema olan bu minimalist WordPress teması temiz ve profesyonel bir görünüme sahiptir.

I-Excel, e-ticaret çözümleri sunan ve SEO’nun da optimize edildiği kurumsal WordPress teması dır. Bir portföy, çoklu blog düzenleri, hızlı bir kişi widget’i ve CSS düzenine sahip özel renkler sunar.

 

Moesia

moesia

Önizleme ve Download

Moesia

Moesia paralaks etkisi ve etkileşimli bir tasarım ile tam ekran görüntü arka planı olan harika bir sayfa WordPress temasıdır. Bir işletme çalıştırıyorsanız önemli bir ilgi çekici web varlığı sağlar.

Şirketinize göre bir ana sayfa oluşturmak için özelleştirilebilen 11 önceden tanımlanmış blok içerir. Bu bloklar, kolayca özelleştirilebilen kendi renk ayarları ve paralaks arka planlarını içerir.

 

Zelle

zelle

Önizleme ve Download

Zelle

İçeriğinizin stiliyle görünmesini sağlayan renkli arayüz, klas paralaks efekti ve SS3 animasyonları ile SEO dostu bir kurumsal WordPress temasıdır.

Diğer ana özellikler arasında WooCommerce entegrasyonu, tema seçenekleri paneli, yerelleştirme (tam çeviri), kolay iletişim işlevi ve daha fazlası yer alıyor.

 

Alchem

alchem

Önizleme ve Download

Alchem

Alchem güçlü bir çevrimiçi varlık oluşturmak için başka bir SEO optimize edilmiş temadır. Bu tema HTML5 ve CS33 dili ile Bootstrap dayanmaktadır.

Arka plan renklerini özelleştirmede veya sayfa düzenlerini değiştirmede yardımcı olan son derece yapılandırılabilir tema seçeneklerine sahiptir. Alchem çeviri hazır ve aynı zamanda WooCommerce eklentisiyle de uyumludur. Bu listedeki fovarim bu temadır.

 

Astrid

astrid

Önizleme ve Download

Astrid

Astrid WordPress teması, her zaman sahip olmak istediğiniz kurumsal bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak temadır.

İhtiyacınız olan tüm logo, yazı tipi, renk ve widget ayarları dahil olmak üzere yüzlerce özellik ile geliyor. Astrid, hemen hemen tüm tarayıcılarda mükemmel bir şekilde çalışmasını sağlayan çapraz tarayıcı uyumludur.

 

Lawyer

lawyeria

Önizleme ve Download

Lawyer

Özel bir avukat iseniz veya aynı firmayı çalıştırıyorsanız, hizmetlerinizi sergilemek için Lawyer mükemmel bir konudur.

Herhangi bir küçük danışmanlık firması için bile uygun olan referanslar, avukat ekipleri vs. İçin özel aletler içerir. Lawyer ayrıca ziyaretçilerinizin sizinle kolayca bağlantı kurmasına yardımcı olan bir form widget’ına sahiptir.

 

Bizlight

bizlight

Önizleme ve Download

Bizlight

Bootstrap, HTML5 ve CSS3 üzerine inşa edilen Bizlight, herhangi bir kod kullanmadan kolayca özelleştirilebilen tamamen duyarlı bir temadır.

Uyumluluğu tüm büyük tarayıcılarda yatar ve ayrıca çeviri hazırdır. Bu tema ile bir logo yüklemek bile çok kolay. Belgeleri birkaç parçadan oluşur ve Bizlight’ı sıfırdan ayarlama işleminin tamamını gösterir.

 

WEN Business

business

Önizleme ve Download

WEN Business

WEN Business, küçük ve büyük işletmeler için başka bir kurumsal WordPress temalar arasinda dır. Kişisel ve profesyonel vitrinler için uygun olan duyarlı bir çerçeve sunar.

Özellikleri tek düzenli başlık, temiz menü, kaydırıcı, odaklanmış içerik, güzel efektler, portföy vitrin, referanslar, düzgün altbilgi vs. Gibi özellikler içerir.

 

EXO

exo

Önizleme

EXO

EXO, WordPress için çok profesyonel ve yaratıcı bir tasarımla bir başka zarif kurumsal tema. Deneyimli CMSSuperHeroes tarafından tasarlanan ve aynı zamanda ürününü her zaman desteklemeye hazır özel bir müşteri destek personeline sahipler.

Bu ajans, kurumsal, ajans black, ajans kavisli, vs gibi 7 farklı önceden tasarlanmış demolar ile geliyor. Diğer özellikleri bazıları görsel düzenleme, demo içeriği, 10K + simgeleri, video arka, duyarlı tasarım, paralaks arkaplan mevcuttur.

 

İlginizi çekebilir:

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer WordPress

bitcoinBitcoin
$ 27,816.450.43%
ethereumEthereum
$ 1,903.480.06%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0000871.75%
En üste