Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

En iyi Firefox eklentileri – En faydalı 9 Eklenti

Firefox eklentileri

internet

En iyi Firefox eklentileri – En faydalı 9 Eklenti

En iyi Firefox eklentileri

Firefox eklentileri bu uzantılar ve eklentiler tarayıcınızı daha da iyi hale getirecektir.

Firefox tarayıcısında halihazırda çok sayıda kullanışlı işlev bulunmaktadır. Mozilla’nın tarayıcısının en son sürümü olan Quantum, şimdiye kadarki en büyük revizyonlarından biridir.

Bununla birlikte, bu dokuz Firefox eklentileri, sadece birkaç tıklama ile sıfır maliyet için daha güvenli, pratik ve zevkli hale getirilebilir.

 

Facebook / Multi-Account Containers

Mozilla tarafından tasarlanan bu Firefox eklentileri, Facebook’un sitesini kendi izole sekmesinde karantinaya alarak, verilerinizin bazılarını çekmesini engelliyor. Facebook Container ve Firefox Multi-Account Containers.

 

Aynı zamanda, aynı hizmette birden çok oturum açmaya izin veren, bu eklentinin genel amaçlı bir sürümü de vardır.

 

Cite This!

Herhangi bir yazıyı elle alıntı yapmaktan kurtarmayacak olsanız da. En azından otomatik olarak kullandığınız tüm web kaynakları için üç tür alıntı üretebilirsiniz.

Daha sonra işinize doğrudan yapıştırmaya hazırsınız veya gerekirse manuel olarak değiştirebilirsiniz. Buradan yükleyin.

 

Unpaywall

Dergi ve akademik makaleler genellikle ödeme duvarlarının arkasında gizlidir. Bu uzantı, kilitli bir makaleye baktığınızda, ücretsiz bir sürümle bağlantı kurarak. Etrafınızdaki yasal yolları bulmanıza yardımcı olur.

Sadece para tasarrufu için değil, aynı zamanda ücretsiz gazeteleri aramak için harcadığınız zaman da yararlıdır.

 

Speed Dial Lite

Yer işaretleriniz için bir çubuk kullanmak yerine. Favori sitelerinizi özelleştirilebilir bir ızgaraya yerleştiren bu uzantıyı deneyin.

Gereksinim duyduğunuz tüm siteler daha sonra pencerenin üst kısmında tek bir düğmenin arkasına saklandığı için tarayıcı pencerenizi düzenli tutar. Uzantıyı buradan indirin.

 

TinEye

Bir resminiz varsa, ancak daha büyük veya düzenlenmemiş bir sürüm bulmak istiyorsanız. TinEye, çoğu arama motorunun yaptığı benzer resimlerden ziyade, hassas eşleşmeleri arayarak size yardımcı olabilir.

Uzantı, sağ tıklatma içerik menüsüne bir düğme ekler ve aramaları hızlı bir şekilde yapmanızı sağlar.

 

LastPass

LastPass, onunla bağlantı kurduğunuz herhangi bir hesap için oturum açma işlemlerini sizin için hatırlatan karmaşık şifreler oluşturarak ilgilenir. bir şeylere erişmek için sadece bir şifre hatırlamanız gerektiği anlamına gelir.

Ayrıca, şifreleriniz gibi tüm bağlı cihazlarınızda erişebileceğiniz kişisel kasanızda belgeleri güvende tutabilir. Yüklemek için buraya tıklayın.

 

ColorZilla

En son tasarım projeniz için mükemmel renklere göz atarken ve gerçekleştiğinde. ColorZilla uzantısı size tam değerlerini verebilir.

Eklenti, başka uygulamalarda kullanmak üzere bir dizi tonu kaydetmenize veya tam olarak doğru değilse, değişiklik yapmanıza olanak tanır.

 

Copy PlainText

İhtiyacınız olan tek şey, herhangi bir fantezi biçimlendirme olmadan web’den bazı kelimeleri kopyalamak olduğunda. Bu uzantı, tarayıcıdayken sağ tıklama veya klavye kısayolu ile yapmanıza izin verecektir.

Basit ama çok kullanışlı bir araç. Burdan indirebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir:

 

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Diğer internet

bitcoinBitcoin
$ 17,148.250.92%
ethereumEthereum
$ 1,272.700.07%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001753.73%
En üste