Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

BIOS Güncelleme Programı Windows 10, 8, 7

BIOS Güncelleme

Bilgisayar

BIOS Güncelleme Programı Windows 10, 8, 7

Windows için BIOS Güncelleme Programı

Windows 10, 8 ve 7 için kullanabileceğiniz En iyi BIOS güncelleme programları.

BIOS güncelleme yapmak istiyorsanız. BIOS sürümünü güncellemeden önce bilgisayarınızın BIOS yedeklemeye uyumlu olup olmadığını kontrol edin.

Eğer Bios’u güncellemeyi başaramazsanız, sonuç korkunç olabilir. Bu nedenle, iyi bir BIOS güncelleme programı seçmek daha doğru olur.

 

BIOS ne işe yarar:BIOS başlangıçta farklı temel bilgisayar donanımlarını kontrol eder. İşletim sistemini başlatır ve bilgisayardaki donanımlar arasında veri aktarımını sağlar.

 

Güncelleme Programı Ne Yapar?

BIOS’u yükseltmemek farklı performans ve güvenlik sorunlarına yol açabilir. Windows PC’nizin BIOS versiyonunu güncellemeniz gereklidir.

Ancak, BIOS’u çalıştırmak veya güncellemek için tecrübeli bir kullanıcı olmalısınız. Bilgisayar ekosistemindeki diğer bileşenlerin güncellenmesi kolay değildir.

Bir BIOS güncelleme programı, BIOS’u güncellemede acemi olduğunuzda bile PC BIOS sürümünüzü zahmetsizce güncellemenizi sağlar.

Güncel olmayan BIOS sürümlerini otomatik olarak kontrol eder ve varsa günceller. Dahası, güvenli, verimli ve güvenilirdir.

Windows’ta BIOS’u güncelleyebilen birkaç yazılım var. Bu makalede, BIOS sürümünüzü sorunsuz bir şekilde güncellemenizi sağlayan en iyi BIOS güncelleme programından bahsedeceğiz.

 

BIOSAgentPlus

BIOSAgentPlus, çevrimiçi ve program olarak bulabileceğiniz en iyi BIOS güncelleme programıdır.

Hepimiz BIOS’u güncellemenin kritik ve riskli bir görev olduğunu biliyoruz. Herhangi bir yanlış ayar sorunlara neden olabilir ve bilgisayarın tüm işlevini değiştirebilir.

Bu nedenle, düzgün çalışan Windows bilgisayarda BIOS’u güncellemek için en iyi aracı kullanmak her zaman iyidir.

AgentPlus

Şimdi indirin:

BIOSAgentPlus

BIOSAgentPlus, aradığınız doğru araçtır. Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista ve hatta XP için BIOS güncellemelerinde birçok özelliğe sahiptir.

Programın özelliklerinden bazıları:

  • BIOSAgentPlus, Windows bilgisayarınız için güvenlidir. BIOS’unuzun bir güncellemeye ihtiyacı olup olmadığını kontrol eder ve sadece güncellemeyi sürdürür. Program, Windows PC’nin BIOS’unu güncellemek için onayınızı isteyecektir.
  • Ayrıca sisteminizde eski sürücüleri kontrol eder ve gerekirse güncellemeleri önerir.
  • BIOS raporunu anında elde etmenizi sağlar. Böylece, gerektiğinde BIOS güncelleme seçeneğini kolayca değerlendirebilirsiniz.

BIOSAgentPlus, Sisteminizin BIOS’unu güncelleyerek. Eski BIOS sürümlerinin bir sonucu olarak ortaya çıkabilecek farklı bilgisayar performansı ve güvenlik sorunlarını önler.

 

UEFI BIOS Updater

UEFI BIOS Updater, en iyi BIOS güncelleme yazılımlarından biridir. BIOSAgentPlus gibi, BIOS yönetici aracı da BIOS’u güncellemenize yardımcı olacak kullanışlı özelliklere sahiptir.

UEFI BIOS Updater, AMI UEFI BIOS ürün yazılımının UEFI veya OROM modüllerini güncellemek için özel olarak tasarlanmıştır. BIOS modding yöntemleri hakkında herhangi bir gelişmiş bilgiye sahip olmasa bile herhangi bir kullanıcı kullanılabilir.

UEFI

Şimdi indirin:

UEFI BIOS Updater

UEFI BIOS Updater’ın en çok sevilen özelliklerinden bazıları:

  • UEFI BIOS Updater, BIOS’ta değişiklikler yapmanızı sağlar.
  • UEFI BIOS Updater, EFI ve OROM modüllerinin BIOS sürümlerini kolayca algılar ve bunları günceller. İşlem ayrıca CPU mikro kodunu güncellemeye yardımcı olur.
  • Bu, 18 MB’den fazla dosya boyutuna sahip olmayan bir ücretsiz yazılımdır. Ayrıca, BIOS güncelleme yazılımı tüm Windows sürümlerini desteklemektedir.

Genel olarak, UEFI BIOS Updater, Windows’ta BIOS çökmesi olasılıkları ile gerçekleştiren güvenilir ve verimli bir BIOS güncelleme yazılımıdır.

Not: UEFI BIOS Updater, Intel anakart BIOS, UEFI AMI BIOS veya Award/Phoenix BIOS gibi BIOS türlerini/modlarını güncellemek için kullanılamaz.

BIOS modunu kontrol etmek için, Windows tuşu + R tuşlarına aynı anda basın ve Çalıştır iletişim kutusunu açın. Kutuya msinfo32 yazın ve Enter’a basın. Bilgisayarla ilgili her bilginin bulunduğu bir pencere ekranda görünecektir. Aynı pencerede BIOS modunu kontrol edin.

 

İlginizi çekebilir:

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Bilgisayar

En üste