Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Cryptotab para kazanma | İnternette gezerken para kazanın

Cryptotab para kazanma | İnternette gezerken para kazanın

Cryptotab Para Kazanma

İnternette gezerken para kazanmanın en iyi yolu Cryptotab tarayıcı kullanmaktır. Siz internette sörf yaparken aynı zamanda bitcoin madenciliği yapmış oluyorsunuz. Günümüz şartlarının elektronik yatırım aracı olan Bitcoin sürekli değer kazanmakla birlikte, çeşitli platformlarda kazanmanın yolunu açıyor. Bunlardan biri Cryptotab para kazanma yöntemi.

 

Cryptotab ile para kazanma başlangıcı tarayıcıyı indirmektir. Buradan indireceğiniz tarayıcı bilgisayarınıza otomatik olarak kurulacaktır.

cryptotab para kazanma

Kurulum tamamlandıktan sonra madencilik özelliğini (mining) aktif etmeniz gerekir.

 

Mining speed

Tarayıcının üst kısmında yer alan mining speed on konumuna getirilerek bitcoin kazıma işlemi başlayacaktır. Bitcoin kazıma süreci kullandığınız bilgisayar hızına bağlı olarak değişmektedir.

mining speed

İnternette gezerken para kazanın

En iyi Cryptotab hızlandırma yöntemi, tarayıcıyı sürekli kullanmaktır. Diğer tarayıcılarda olduğu gibi bütün özelliklerin tamamı Cryptotab tarayıcıda mevcuttur. Siz sörf yaparak, film izleyerek bitcoin kazıma hızını arttırmış oluyorsunuz.

Hızlı ipucu

 

Network

Bitcoin kazıma yaparken, Cryptotab para kazanma yöntemlerinden en basit olanı bir ağ içinde yer almaktır. Bunun için Cryptotab tarayıcıyı burada belirtilen bu linkten kurulum yaparsanız, bizimle aynı ağ içinde yer almış olursunuz. Kazançlardan hisse almak için en iyi yöntem aynı ağ içinde yer almaktır.

 

Cryptotab bitcoin kazıma hızlandırma için başka türlü yollara girerek bilgisayarınıza zarar vermeyin! İllegal yöntemlerle işlemci ve ekran kartı saat hızını arttırmak sisteminize ciddi zararlar verir. Bitcoin kazıma hızınızı arttırmanın tek yolu tarayıcıyı sürekli kullanmak ve bir ağ içinde yer almaktır. Bunların dışında başka hiçbir yöntem yoktur.

 

Parayı nasıl çekebiliriz?

En önemli nokta, kazandığınız parayı çekmek! Cryptotab para kazanma bitcoin elde ederek olmaktadır. Kazandığınız bitcoinleri bir cüzdana çekerek değerlendirebilirsiniz. Bitcoin cüzdanı için Binance, OKEX veya başka kripto para cüzdanı kullanabilirsiniz.

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer internet

bitcoinBitcoin
$ 27,956.491.03%
ethereumEthereum
$ 1,769.250.64%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001242.52%
En üste