Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Canlı TV izle Uygulaması TV cepte, tablette izlenir

Canlı tv izle

Mobil

Canlı TV izle Uygulaması TV cepte, tablette izlenir

Canlı TV izle Uygulaması TV cepte, tablette izlenir

Canlı TV izle uygulaması

Canlı tv izle En güzel kanalları izlemek bazen imkansız olur sebebi ise ücretli olması, zamanın yerli olmayışı vs bunun için güzel bir TV uygulamasını sizlerle paylaşıyorum.

Canlı NetTV, Spor, Eğlence, Haber, Sinema, Belgesel, Pişirme, Müzik, Çocuk ve Dini olmak üzere 9 kategoride 700’den fazla canlı TV kanalı sunmaktadır. Kullanımı çok basit, anında seveceksiniz. Bağlantıları güncel tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Android Cihazlar için Uygulamayı aşağıdan indirin.

Kullanımı oldukça basit Canlı tv izle her kategori ve her ülkeye göre ayrı bağlantıları var. Bu yayınları Wifi bağlantısı ile rahatça donmadan, reklamsız ve çok net şekilde izleyebilirsiniz.

Kolay arayüz, her bir kategoriyi her bir kanalı tek bir hızlıca kaydırarak kullanıcıya getirir. Tek bir kanala birkaç bağlantı olması nedeniyle, istenen kanala bağlantı yoksa, endişelenmeyin. Listede olmayan bir kanalı uygulamadan mesaj atarak isteyin! Yan panelden kanalın adını bize bildirmeniz yeterlidir ve kanal anında eklenir.

Canlı tv izle İçinde 700’den fazla kanal var ve birkaç kategoriye ayrılıyorlar. İstediğiniz kategoriye sola veya sağa hızlıca kaydırın ve tadını çıkarın.

Not: Bu uygulamanın sitemizle bir ilgisi yoktur. Sitemiz sadece bilgi paylaşımına açıktır. Buna benzer Uygulamaları Google Play de bulabilirsiniz.

Biraz bekleyin ve indirin

Uygulamayı yüklemeden önce “Bilinmeyen kaynaklar” kısmını aktif hale getirin sonra

Canlı tv izle

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Mobil

bitcoinBitcoin
$ 26,479.090.05%
ethereumEthereum
$ 1,844.040.39%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0000996.5%
En üste