Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Yakında BlackBerry Ghost geliyor

BlackBerry Ghost

Mobil

Yakında BlackBerry Ghost geliyor

BlackBerry Ghost

BlackBerry Ghost, daha yeni bir Android destekli telefon hazırlıyor gibi görünüyor.

Geçen yıl, BlackBerry Motion ve BlackBerry KeyOne gibi cep telefonlarını gördük ve her ikisi de iyi ancak genellikle rekabette tepeden tırmanıyordu.

Şimdi, BlackBerry Ghost olarak söylenmek üzere söylentilere yol açan BlackBerry‘nin ilk “ön çerçevesi” olmayan cihaza yönelebiliriz.

Şimdi, “Ghost” telefonun kod adı olup olmadığından ya da sonunda başka bir adla geçeceğinden emin değiliz. Her iki durumda da, cihazın gördüğümüz sızıntılara bakarak, en azından hoş bir telefon gibi görünüyor. İşte BlackBerry’nin yeni telefonuyla ilgili şimdiye kadar bildiğimiz her şey.

 

Design

Telefon Twitter’da @evleaks tarafından geçtiğimiz günlerde sızdırılmıştı ve hoş bir tasarım sergiledi.

Sızıntıya göre, telefonda ekranı açıkken telefon görmeden onaylanacak olan zırhsız tasarım sunulacak. Telefonun ayrıca Optiemus tarafından inşa edileceği bildirildi ve Hindistan’da piyasaya çıkacak.

Bunun dışında, telefon hakkında bildiğimiz az şey var. Cihazın yanındaki anten hatları, görmek hoş gelen bir metal yapıya sahip olacağını gösterebilir. Yüz tanıma gibi bir özellik için herhangi bir sensör bulunmuyor olsa da, aygıtın üst kısmında ön tarafa bakan küçük bir kamera görebiliriz.

Şartnamelere gelince, telefon hakkında bildiğimiz hiçbir şey yok.

@evleaks’tan gelen sızıntı, telefonun “birinci sınıf” bir cihaz olacağını söylüyor. Ancak bunun gerçekten ne olduğu anlamına geliyor. 2017’de BlackBerry telefonları kesinlikle orta kademe çipleri içeriyordu – BlackBerry KeyOne bir Qualcomm Snapdragon 625 önerdi.

Sözde BlackBerry Ghost’un benzer bir orta kademe çipi sunmasını bekliyoruz, ancak bunun da görülmesi gerekiyor. Çipin ılımlı bir RAM miktarı ile birleşmesi muhtemel.

 

Fiyatlandırma ve stok durumu

@evleaks’tan gelen sızıntı, telefonun Hindistan’da serbest bırakılmasına işaret etmesine rağmen, cihazın fiyatı hakkında bir şey bilmiyoruz. Umarım bir noktada diğer pazarlara açar.

BlackBerry Ghost hakkında daha fazla şey duyduğumuzda bu makaleyi güncelleyeceğiz.

 

İlginizi çekebilir:

 

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Diğer Mobil

Reklâm
En üste