Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Bilgisayar kapatma zamanlayıcısı Windows 10 – 8 – 7

Bilgisayar kapatma zamanlayıcısı

Bilgisayar

Bilgisayar kapatma zamanlayıcısı Windows 10 – 8 – 7

Bilgisayar kapatma zamanlayıcısı

Windows 10 – 8 ve 7 için en iyi bilgisayar kapatma zamanlayıcısı yazılımı.

Uzun süren program yüklemeleri, virüs taramaları vb. Gibi işlemler için Bilgisayar başında beklemek zorunda değilsiniz.

Bilgisayarda otomatik yapılan işlemlerin bitmesini beklemek için, Gece boyunca bilgisayar başında olmak veya uzun süre bilgisayarınızı açık bırakmak zorunda kalabilirsiniz. Bu işlemlerin tahmini biteceği süreyi hesaplayarak, belirli bir süre sonra bilgisayarınızı otomatik olarak kapatabilecek Bilgisayar kapatma zamanlayıcısı yazılımına ihtiyacınız olabilir.

Bunun için TOff adlı ücretsiz bilgisayar kapatma zamanlayıcısı programını kullanabilirsiniz.

Program, Windows’ta kapatma, yeniden başlatma, oturumu kapatma gibi. Çeşitli güç işlemlerini zamanlamak için kullanılan küçük ve ücretsiz bir yardımcı programdır.

Bu taşınabilir araç, Windows bilgisayarınızı kapatma dahil, programları, dosyaları ve web sitelerini de otomatik başlatabilir.

Tetikleyiciler arasında, ağ hareketsizliği (gece indirmeleri için kullanışlıdır). Fare ve klavye hareketsizliği (bilgisayarınızı gözetimsiz ve uykusuz bıraktığınızda harika) yer alıyor.

ayar

Şimdi indirin:

TOff

Kullanımı çok kolay kılan bir pencere arayüzü var. Açılır listeden bir eylem belirleyebilirsiniz. İşlem seçenekleri arasında:

  • Bilgisayarı kapat (normal),
  • Bilgisayarı kapat (zorla),
  • Hazırda beklet,
  • Uyku modu,
  • Yeniden başlat (normal),
  • Yeniden başlat (zorla),
  • Kullanıcıyı kapat
  • Oturumu kapat (zorla)

Gibi seçenekler yer alıyor.

Tetikleyicileri seçebilirsiniz, önceden belirlenmiş bir süre ayarlama. Fare ve klavye etkinlik süresi veya ağ hareketsizlik süresi. Seçilen işlem yapılmadan önce başlatılacak bir dosya, program veya web sitesi de seçebilirsiniz. Bu seçimlerden sonra, sadece SET düğmesine basarak Bilgisayar kapatma zamanlayıcısı programını hemen başlatabilirsiniz.

ekran goruntusu

Ayarladığınızda veya programladığınızda, sistem tepsisine bir simge yerleştirmek için seçenekler vardır. Bunlar bilgisayar kapanış saati ayarlama görevi görür. Tetikleme başladığında, etki hakkında bir kaç saniye bildirim görüntülenir. Aynı zamanda, seçilen işlemi gerçekleştirmeden önce bir dizi bip sesi çalacaktır.

Toff, Windows bilgisayarlar için taşınabilir ve zengin özelliklere sahip bir kapatma zamanlayıcısı dır. Bilgisayarlarını katılımsız bırakmak zorunda kalan ve bilgisayarların belirli bir neden olmadan çalışmaya devam etmesini istemeyen herkes için kullanışlı bir bilgisayar kapanış ayarlama programıdır.

 

İlginizi çekebilir:

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Diğer Bilgisayar

Reklâm
En üste