Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Asus NovaGo ilk Gigabit LTE özellikli dizüstü bilgisayar 22 Saat pil ömrü

Asus NovaGo

Bilgisayar

Asus NovaGo ilk Gigabit LTE özellikli dizüstü bilgisayar 22 Saat pil ömrü

Asus NovaGo ilk Gigabit LTE özellikli dizüstü bilgisayar 22 Saat pil ömrü

Asus NovaGo ilk Gigabit LTE özellikli dizüstü bilgisayar

Asus NovaGo Asus, dünyanın ilk gigabit LTE özellikli dizüstü bilgisayarı olarak faturalandırılan NovaGo. CEO Jerry Shen tarafından bu haftaki Maui Hawaii’deki ikinci Snapdragon Teknoloji Zirvesi’nde açığa çıkarıldı.

Akıllı telefonun yükselişi son yıllarda İnternet erişimine gelince beklentilerimizi yükseltti. Bir zamanlar, mobil bağlantının bir ev Wi-Fi bağlantısından daha yavaş ve daha kararlı olacağı ve her zaman birbirine bağlı donanımdaki yeni dalga, herşeyi değiştirmeye çalıştı.

22 Saatlik Pil ve 30 Günlük bekleme süresi

Asus NovaGo, gigabit Qualcomm Snapdragon X16 LTE modemine sahip. Şirket, bu cihazın tipik evden daha iyi indirme hızları sağladığını iddia ediyor. Wi-Fi iki saatlik bir filmi yönetebilirken, 10 saniyede bir indirilebileceği bildiriliyor.

Dizüstü bilgisayar, Qualcomm Snapdragon 835 mobil PC işlemcisi tarafından çalıştırılıyor. Tek bir şarjla 22 saate kadar, modern bekleme modunda 30 gün süreyle çalışır. Ayrıca, uluslararası dolaşımdayken kısa bir süre kullanıcının yakalanmamasını sağlamak için dahili bir eSIM özelliği vardır.

Shen, “Kişisel bilgisayarların yeni bir döneminin başlangıcını bugün gösteriyor ve ASUS, Qualcomm Technologies ve diğer ortaklarla” her zaman bağlı Snapdragon PC’lerde “Windows için bu yeni manzarayı geliştirme yolunda gurur duyuyor” dedi. ” Asus NovaGo, dizüstü bilgisayar bağlantısı ve verimlilik konseptini yeniden keşfediyor. Dünyanın her yerinden yeni gigabit LTE ağı ile bağlanan dünyanın ilk dizüstü bilgisayarı” dedi.

NovaGo, her zaman açık ve sürekli bağlı bilgisayarların yeni bir kategorisi olarak nitelendirilen şeylerin bir parçasıdır. Mobil İnternet bağlantısından beklenebilecek olanları geliştirirken bu sistemler aynı zamanda bir akıllı telefonun kolaylığını taklit etmeyi amaçlıyor.

Kullanıcılar bir düğmeye dokunarak NovaGo’yu uyku modundan uyandırabilir. Ve dizüstü bilgisayar bir akıllı telefonun yaptığı gibi hareket için hazır hale gelecektir. Uykuda iken, e-postaları ve bildirimleri kontrol etmek ve diğer benzer görevleri yapmak için aralıklarla uyanacak.

Dokunmatik arayüzlerin ve 2’si bir arada form faktörlerinin piyasaya sürülmesi Windows dizüstü bilgisayar pazarında büyük bir etkisi oldu. Şimdi üreticilerin akıllı telefonlardan bağlantı ve sofistike uyku modları konusunda ilham aldığını görüyoruz ve sonuçlar daha üretken olmanıza yardımcı olabiliyor.

İlginizi çekebilir: Windows 10’la HP ve ASUS ile 20 saatlik pil ömrü

Asus, 4GB RAM ve 64GB depolama alanıyla birlikte gelen 599 $ sürümünden başlamak üzere iki yapılandırma öneriyor. İkinci konfigürasyon 799 Dolar’dan başlar ve 8GB RAM ve 256GB depolama alanı ile birlikte gelir.

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

1 Yorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Bilgisayar

bitcoinBitcoin
$ 23,127.201.3%
ethereumEthereum
$ 1,642.841.52%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001817.91%
En üste