Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Apple bu yıl iPhone’u düz kenarlar ve daha küçük çentiklerle yeniden tasarlıyor

Apple bu yıl iPhone'u düz kenarlar ve daha küçük çentiklerle yeniden tasarlıyor

iPhone

Apple bu yıl iPhone’u düz kenarlar ve daha küçük çentiklerle yeniden tasarlıyor

Bloomberg, 2020 için Apple’ın ürün yol haritasının çoğunu ayrıntılı olarak anlatan yeni bir rapor yayınladı. Geçen yılki Ming-chi Kuo’nun analizini doğrulayan Apple’ın iPhone Pro kasasını mevcut iPad Pro’yu anımsatan düz kenarlarla yeniden tasarladığı söyleniyor. Kuo, ekran camının hala hafifçe kavisli olduğunu iddia ederken, Bloomberg düz olacağını söylüyor.

Bloomberg, arkasında üç kamera bulunan iki iPhone Pro modelinin olacağını ve yeni iPad Pro’nun LIDAR 3D tarama sistemine sahip olacağını bildiriyor. Bunun iPhone 11 Pro’nun mevcut üç kamerasından birinin yerini alıp almayacağı belli değil. Ayrıca, kutu yeniden tasarımının iPhone 11’in yerini aldığı bildirilen iki alt uç çift kamera modeline gelip gelmeyeceği de belli değil.

Raporda, en büyük iPhone Pro’nun iPhone 11 Pro Max’in 6,5 inçlik panelinden biraz daha büyük bir ekrana sahip olacağı ve Face ID çentikinin muhtemelen küçültüleceği belirtiliyor. Kuo, geçen yıl Pro modellerinin 5,4 inç ve 6,7 inç ekran boyutlarında olacağını tahmin ediliyor.

Bu yeni modelin şimdi mevcut HomePod ile benzer bir tasarıma sahip olduğu söyleniyor, ancak yaklaşık yarısı kadar geliyor. Apple’ın ikinci çeyrek sürümünü planladığı bildiriliyor.

Son olarak, Bloomberg, MacBook Pro, Apple TV, iMac ve giriş modeli iPad’in yeni sürümlerini bekleliyor. Ancak yenilemelerin neler içerebileceği hakkında herhangi bir ayrıntı vermiyor. Bloomberg’e göre Apple, koronavirüs pandemisinin büyük gecikmelere neden olmasını beklemiyor. Ancak bazı iPhone modelleri normalden haftalar sonra piyasaya sürülebilir. Mühendislerin seri üretim öncesinde önümüzdeki ay kadrodaki çalışmaları sonuçlandırmak için Çin’e gittikleri bildiriliyor.

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer iPhone

bitcoinBitcoin
$ 27,752.441.45%
ethereumEthereum
$ 1,897.280.87%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0000871.5%
En üste