Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

AOMEI Backupper indir – Dosya ve Klasör Yedekleme Programı

aomei backupper

Bilgisayar

AOMEI Backupper indir – Dosya ve Klasör Yedekleme Programı

AOMEI Backupper Standart

AOMEI Backupper ücretsiz kullanabileceğiniz, dosya yedekleme ve geri yükleme programı.

Temel ve gelişmiş yedekleme işlevlerine sahiptir. Ekran görüntüsü aşağıdaki gibi büyük kategoriler göstermektedir. Yedekleme karşılık gelen geri yükleme var.

Bunların yanı sıra, AOMEI Backupper, evrensel geri yükleme, sistem geri yükleme, NAS’a yedekleme ve benzeri özelliklere sahiptir. Hem yedekleme hem de geri yükleme komut satırı tarafından gerçekleştirilebilir.

Ana menü

Şimdi indir:

Download

Özellikle Dosya ve Klasör yedekleme konusunda çok hızlı olduğunu belirtmek isterim. Yapmış olduğumuz bir kaç test, programlarla dolu klasörü birkaç saniyede yedekledi. Yani kopyala yapıştır işlemine göre kat kat hızlı.

klasör

AOMEI Backupper ücretli sürümünde klonlama işlemini kolayca yapabilirsiniz. Windows 10’u SSD’ye taşıma işlemi yapmak istiyorsanız, sistem klonu size çok yardımcı olacaktır.

 

Araçlar

Programın araçlar bölümü birçok entegre yardımcı program içeriyor.

araçlar

Açılış diski oluşturma kısmında Windows başlangıcı sırasında oluşabilecek bir hata karşısında. Sitemi geri yükleme için bir disk oluşturabilirsiniz. Ayrıca Sistem optimizasyon programı ücretsiz sunuluyor. Yapmış olduğunuz bütün bir yedekleme işlemlerini kolayca görüntüleyebilir ve ayarlayabilirsiniz.

İlgili:  Mac klavye kısayolları ile daha kolay işlemler

 

Yedekleme

yedekleme

Yukarıda gördüğünüz Yedekleme menüsünde bir çok yedekleme işlemini ücretsiz yapabilirsiniz. Windows 10 yedekleme işlemi yapmak isterseniz bunu AOMEI Backupper ile çok kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

test

Program birçok dili destekliyor: Türkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, Japonca, Basitleştirilmiş Çince ve Geleneksel Çince. Program kurulumu sırasında dili seçebilir veya sonradan. “Menu> Settings> Ohter> Choose Language” bölümünden seçim yapabilirsiniz.

dil

Programın en güzel özelliklerinden biri Zamanlamalı yedekleme. Belirleyeceğiniz gün veya haftalık ayarlamaya göre her türlü yedekleme işlemini otomatik olarak. Harici bir disk veya sistem içersindeki 2. bir diske yedekleme yapabilirsiniz. Böylelikle mevcut Sabit diskinizde oluşabilecek herhangi bir soruna karşı önlem almış olursunuz.

Diğer Yedekleme programlarına göre bu özellik AOMEI Backupper’da Ücretsiz.

zamanlama

Sürekli kullanacağınız bir yedekleme programı arıyorsanız. AOMEI Backupper kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz yedekleme programını sizlere tavsiye ederim. Özellikle Sabit disk değişimi sırasında dosya ve klasör taşıma işleminde hiçbir zorluk çekmeden rahatça taşıma işlemi yapabilirsiniz.

Program hakkında daha detaylı bilgi için buraya bakabilirsiniz.

 

İlgili:  Bilmeniz gereken 30 Windows Çalıştır komutu listesi

İlginizi çekebilir:

Summary
AOMEI Backupper indir - Dosya ve Klasör Yedekleme Programı
Article Name
AOMEI Backupper indir - Dosya ve Klasör Yedekleme Programı
Description
AOMEI Backupper ücretsiz kullanabileceğiniz, dosya yedekleme ve geri yükleme programı. Temel ve gelişmiş yedekleme işlevlerine sahiptir. Ekran görüntüsü
Author
Publisher Name
BAHUSUS.COM
Publisher Logo
Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En üste