Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

AOMEI Backupper 5.3 – En İyi Ücretsiz Yedekleme Yazılımı

AOMEI Backupper - En İyi Yedekleme Yazılımı

Bilgisayar

AOMEI Backupper 5.3 – En İyi Ücretsiz Yedekleme Yazılımı

AOMEI Backupper Yedekleme Yazılımı

AOMEI Backupper tüm kişisel dosya ve klasörlerinizi, sabit disklerinizi ve ayrıca sistem bölümünüzü yedekleme yapmanıza yardımcı olan ücretsiz ve güvenilir bir yedekleme yazılımından biridir.

Windows PC’de sistemin güvenliğini ve verilerini sağlamak için gelişmiş özellikler sunar. İlk kez kullanan bir kullanıcıysanız, arayüzün anlaşılmasının çok kolay olduğunu ve aynı zamanda etkili olduğunu bilmenizde fayda var. Temelde beş sekme vardır: Yedekleme, Klonlama, Home, Geri Yükleme ve Yardımcı Programlar. Her sekmeyi metin ve sembol yardımıyla tanımlayabilirsiniz.

Yedekleme sürecinde yalnızca dört adım ve geri yükleme işlemi için yedi adım olduğunu hatırlamanız daha iyi olacaktır. AOMIE ücretsiz yedekleme yazılımı, sistem çökmeleri ve diğerleri gibi acil durumlar için tüm önemli dosyalarınızı geri yükleyip kurtarmanıza yardımcı olabilir. Geri yükleme işlemi çok daha hızlıdır ve 500 MB yedek için yalnızca 5-10 saniye sürer ve sistem yedeklemesinin orijinal klasöre geri yüklenmesi 15 dakika sürer.

AOMIE Standard vs AOMIE Professional

AOMEI Backupper standard ve ücretli profesyonel sürüm arasındaki temel anahtar farkları, depolama yönetimidir. Özgür kullanıcılar tarafından kullanılamayan ve ücretli kullanıcılar tarafından kullanılabilecek birçok özellik olduğunu anlamalısınız. Yalnızca birkaç önemli dosyayı yedeklemek istiyorsanız, ücretsiz sürüm gereksinimleriniz için çok kullanışlıdır. Ancak, veri yedeklemelerine ayrılacak sınırlı bir alanınız varsa, AOMEI Backupper profesyoneli için yapmanız gerekir.

AOMEI Backupper profesyoneline giderek, standart kullanıcılar için mevcut olmayan daha fazla özelliğe sahip olacaksınız. Profesyonel bir kullanıcı olarak, daha fazla dosyayı yüksek depolama alanına sahip herhangi bir problem olmadan kolayca kaydedebilirsiniz. Ayrıca, kullanıcıların GPT ve MBR bölüm haritaları arasında diskleri serbestçe değiştirmelerine, dinamik / temel sürücüler ve mantıksal / birincil bölümler arasında geçiş yapmasına ve bölümler ve daha fazlası arasında boş alan tahsis etmelerine yardımcı olur.

Benim bakış açıma göre, yeni kullanıcılar için bu yazılımı daha iyi bilmeleri için standart bir sürüm önermek istiyorum. Tamamen memnun olduklarında, hiç şüphesiz AOMIE Professional’ı kullanmaya başlayabilirler.

AOMEI Backupper özellikleri:

  • NAS bilgi tabanı
  • Yedekleme ve geri yükleme
  • Anti Ransomware
  • Görüntü dağıtım
  • Windows yedekleme, klonlama ve geri yükleme
  • Ücretsiz yedekleme, klonlama ve geri yükleme
  • Sabit disk görüntüleme yazılımı
  • AOMEI bir anahtar kurtarma
  • Sistem geçişi ve Disk Klonu
  • PXE Ağ önyükleme aracı

İlginizi çekebilir:

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Bilgisayar

bitcoinBitcoin
$ 28,316.592%
ethereumEthereum
$ 1,802.533.3%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001293.4%
En üste