Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Android

Android oyun

Android oyun

En iyi Android oyun

Android oyun cihazların kullanımının artmasıyla Her yıl, her ay belkide her gün birbirinden farklı her tür ve kategoriden Android oyun çıkmakta ve halen de son gazla çıkmaya devam etmektedir. İnternet çağının hat safaya ulaştığı günümüzde eğer kafanızda Android bir oyun fikriniz varsa kodlama ve Android oyun kurmak hakkında yeteri bilgiye sahipseniz çok kısa sürede Android oyun lardan yüklü müktarda paralar kazanmanız mümkün.

Android oyun lar artık o kadar çok piyasaya sürülmektedir ki Android oyunları çıkartıldıkları yıllara ve bu yıllarda revaşta olan oyunların bulunduğu TOP 10 ANDROİD OYUN (En çok oynanan 10 oyun) gibi sınıflandırmalara ve kategorilere ayırmaktayız. Gelin şimdi sizlerle son olarak 2017 yılında piyasaya sürülmüş oyunların ilk 10 da ki oyunlar listesine göz atalım.

 

Hot Wheels Race Off

Android oyun

Listemizin 10. Sırasında Hutch Games tarafından yapılan Hot Wheels Race Off araba sürme ve engelleri aşma tarzındaki oyunları sevenler için geliyor. Oyundaki amacımız ise engelleri aşıp puanları toplayarak rakiplerimizi yenmektir.

 

RollerCoaster Tycoon Classic

Android oyun

Atari firmasının benzersiz park yapma oyunu olan RollerCoaster Tycoon Classic onlarca hız treni ve yüzlerce içeriği ile size inanılmaz bir oyun dünyası sunuyor. Yapmanız gereken tek şey ise sadece hayal dünyanızı kullanıp bu benzersiz yapımda kendi lunaparkınızı oluşturmak.

 

Hitman Sniper

Android oyun

Dünya oyun sektörü için önemli bir oyun firmalarından olan SQUAR ENIX in üstlendiği Hitman Sniper Keskin nişancılık ve ateşli silahları sevenlerin kesinlikle denemesi gereken vazgeçilmez bir oyunudur.

 

Table Tennis Touch

Android oyun

Masa tenisi oyunu sevenlerin mutlaka denemesi gereken Table Tennis Touch mobil platform içinde en başarılı mobil oyunlarından birisidir. Özellikle grafiklerinin kalitesiyle dikkat çeken bu oyunun yapımını Yakuto firması üstlenmiştir.

 

Spider Hero Final Battle

Android oyun

Best Simulator games tarafından yapılan bu oyun Çizgi roman ve Filmlerden tanıdığımız Örümcek Adamı konu alıyor. Oyun onlarca görev ve içerikle Şehrin kahraman ol ve dünyayı kurtar teması ile bize harika bir oyun keyfi sunuyor.

Brick Breaker Star Space King

Android oyun

Springcomes fırmasına ait olan ve sıkılmaya karşı bire bir olan Brick Breaker StarSpace King size eski atari oyunlarının eğlenceli dünyasını sunuyor. Oyun, farklı seviyelerdeki taşları top kullanarak kırmayı ve bölüm sonu canavarlarını yenmeyi amaçlayarak sizlere renkli bir yapım sunmayı hedefliyor.

Moto Rider GoHighway

Android oyun

Motoroyunlarının azlığından şikayet edenler için ilaç gibi gelicek Moto Rider GoHighway size güzel bir oyun deneyimi yaşatmaya geliyor. Oyunun amacı ise düz bir yolda engellere çarpmadan farklı zorluk seviyelerinde oyunu tamamlamak.

Nitro Nation Online

Android oyun

Grafikleriyle ve arabalarıyla dikkat çeken oyun sizlere inanılmaz bir yarış keyfi sunuyor. Belirli bir senaryo dahilinde geçen görevleri tamamlamak sizin elinizde.

 

Assassin’s Creed Identity

Android oyun

Mobil platform üzerinde savaş, aksiyon ve macera denildiğinde akla gelen ilk oyun Assassin s Creed serisinin son çıkan oyunu size kaliteli ve eğlenceli bir oyun hizmeti vermekte.

 

Five Night at Freddy’s Sister Location

Android oyun

Listemizin birinci sırasında yer alan bu oyun aynı zamanda dünya oyun platformu tarafından da dünyadaki en korkunç oyunlardan biri olarak bilinmektedir. Five Nigt at Freddy s in son serisi olan bu oyun sizi korkunun en yoğun olduğu karanlık yerlere götürecektir.

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Android

bitcoinBitcoin
$ 23,133.201.22%
ethereumEthereum
$ 1,645.482.02%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001827.72%
En üste