Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Android kamera uygulaması

Android kamera uygulaması

Android için En iyi 10 Kamera Uygulaması

 

Android kamera uygulaması Android cihazınız için en iyi kamera uygulamalarını mı arıyorsunuz? Gerçekten doğru sayfada olduğunuzu söylemeliyiz. Android cihazınız için en iyi 10 Kamera Uygulamasını sizler için test ettik, Selfi ve kamera çekimi için birbirinden kalite ücretsiz bu uygulamarı sayfamızdaki linkleri kullanarak Android cihazınıza yükleme yapabilirsiniz.

 

Android kamera uygulaması

 

1. Sweet Selfie – Candy New Name

Android kamera uygulaması

Android için En iyi 10 Kamera Uygulaması ilk sırada Google Play Store’da yüklü güvenilir kamera uygulaması Candy Camera, her yerde ve her zaman güzel Selfi ler çekebilirsiniz ve düzenleme yapabilirsiniz. Uygulama, güzelleştirici filtreler ve sessiz mod ile birlikte geliyor. Filtre kamerasına ek olarak, mükemmel Selfi için ek düzenleme araçları vardır.

Zayıflama, beyazlatma, kapatıcı, ruj, kızarma, göz kalemi vs Android cihazınızla fotoğraf çekmeyi gerçekten çok seviyorsanız, şimdi bu uygulamayı deneyebilirsiniz.

 

2. YouCam Perfect – Photo Editor

Android kamera uygulaması

Android için En iyi 10 Kamera Uygulaması ikinci sırada, YouCam Perfect, bu uygulama ile, hızlı tempoyu düzeltebilir, bulanıklaştırma aracını veya en sevdiğiniz fotoğraf stantındaki diğer özel efektleri kullanabilirsiniz. Bu uygulama ile yüzlerce kolaj, çerçeve, çıkartma ve eğlenceli eklentilerle en güzel Selfi ve resim düzenleme bir arada.

 

3. BeautyPlus – Easy Photo Editor

Android kamera uygulaması

Android için En iyi 10 Kamera Uygulaması üçüncü sırada BeautyPlus, Hemen hemen herkese tamamen bağımlılık yapan bu basit uygulama Güzel ve doğal görünümlü fotoğraf ve video selfi leri oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. BeautyPlus ile lekeleri silebilir, cildinizi pürüzsüzleştirebilirsiniz gözleri parlaklaştırabilir, dişleri beyazlatabilir, göz rengini düzenleyebilir, filtreler ve özel efektler ekleyebilir, fotoğrafları bulabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

 

4. Retrica – Selfie, Sticker, GIF

Android kamera uygulaması

Android için En iyi 10 Kamera Uygulaması dördüncü sırada Retrica, bu uygulamayı kullanarak dünyada ki 350 milyon Selfi severin istatistiklerine göre, Retrica ile güzel ve doğal görünümlü selfie ve video oluşturabilirsiniz. Bu uygulama harika ve çok eğlenceli, Gerçek zamanlı filtrelerle Selfi çekebilirsiniz. Güzelliğinizi elde etmeye odaklanın ve düzenlemeye daha az vakit harcayın. Bu uygulamayı henüz denemediyseniz, şimdi denemelisiniz.

 

5. Sweet Selfie Candy

Android kamera uygulaması

Android için En iyi 10 Kamera Uygulaması beşinci sırada Sweet Selfie Candy, bir başka kamera uygulaması. Selfi çekmek için mükemmel bir kamera uygulaması. Şaşırtıcı bulanıklık ve vinyet ve retro özellik içeren uygulama paketi. Küçük boyutlu bir kamera uygulaması arıyorsanız, o zaman bu uygulamanın sadece sizin için yapıldığını düşünebilirsiniz.

6. Cymera: Collage & PhotoEditor

Android kamera uygulaması

Android için En iyi 10 Kamera Uygulaması altıncı sırada Cymera, Şaşırtıcı kolaj fotoğrafları oluşturmaya, yüzlerce filtre ve çıkartmanın, arka planın, metin özelliğinin, düzenlemenin, emojisinin, güzellik araçlarının, saç modellerinin ve daha fazlasının keyfini çıkarmaya hazırlanın! Bu, tüm kamera sevenler için en profesyonel güzellik aracı. 130 farklı filtreye sahip mükemmel bir Uygulama Kullanımı çok kolay, tek düğme efekti ve iyi fotoğraf editörlerinden biri.

 

7. Camera360- Selfie Photo Editor

Android kamera uygulaması

Android için En iyi 10 Kamera Uygulaması yedinci sırada Camera360, kamera uygulaması, profesyonel düzenleme araçları ve tüm temalı eğlenceli çıkartmalar, hareket çıkartmaları, sanat filtreleri, poster şablonları ve video efektleri içerir. Fotoğraf stüdyosu, selfi kamera ve fotoğraf düzenleyicisiyle tüm fotoğraflarınızı daha da iyi hale getirebilirsiniz.

 

8. BeautyCam

Android kamera uygulaması

Android için En iyi 10 Kamera Uygulaması sekizinci sırada BeautyCam, ile her fotoğrafı mükemmelleştirebilir ve tüm resimlerin yalnızca en iyi sürümünü gösterdiğinden emin olabilirsiniz. Tek dokunuşla dünyanın en popüler, en kolay kullanımlı sanal makyaj uygulamasıyla Bu, inanılmaz özelliklere sahip, bağımlılık yaratan bu uygulamayı kesinlikle seveceksiniz.

 

9. BestMe Selfie Camera

Android kamera uygulaması

Android için En iyi 10 Kamera Uygulaması dokuzuncu sırada BestMe, muhteşem fotoğraflar çekmek için harika bir uygulama. Bu uygulama, özel olarak tasarlanmıştır. Neredeyse 125 gerçek zamanlı filtre mevcuttur. Bu uygulama ciddi kamera sevenler içindir, eğer onlardan biriyseniz, şimdi denemelisiniz.

 

10. HD Camera

Android kamera uygulaması

Android için En iyi 10 Kamera Uygulaması son sırada HD kamera, HD fotoğraf ve videoları kolayca çekmenizi sağlayan ve Photo Sphere ve diğer yaratıcı panorama fotoğraf modları sunan inanılmaz özelliklere sahip bir uygulama. AF modu, Beyaz dengesi, Geri sayım fotoğrafları, Dijital yakınlaştırma ve benzeri uygulamaları içermektedir.

 

Ağustos ayının ikinci haftasına girerken hazırladığımız “Android için En İyi 10 En İyi Kamera Uygulaması” koleksiyonunu beğendiğinizi umarız. Uygulamaları Google Play Store dan güvenli bir şekilde yükleyebilirsiniz.

 Teknoloji

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

2 Yorumlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Android

bitcoinBitcoin
$ 23,133.201.22%
ethereumEthereum
$ 1,645.482.02%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001827.72%
En üste