Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Android için en iyi tarayıcı seçenekleri

Android için en iyi tarayıcı

Android

Android için en iyi tarayıcı seçenekleri

Android için en iyi tarayıcı seçenekleri

Android için en iyi tarayıcı

Android için en iyi tarayıcı İnternette akıllı telefonunuza göz atmanın, boşuna bir uygulama olması gerekmez.

Android için iyi bir tarayıcı uygulaması, resimleri hızlandırarak. Şifrelerinizi kaydederek ve üçüncü taraf eklentilerini etkinleştirerek yavaş ve yanıt vermeyen web sayfalarını daha iyi hale getirebilir.

Neyse ki sizin için biz bulabileceğimiz en sezgisel ve sağlam mobil tarayıcıları seçtik ancak sonuçta bir zevk meselesi. İhtiyaçlarınıza uygun tarayıcı bulmanız gerekiyor. İşte aklınızda kalacak Android için en iyi tarayıcı’lar listesi.

 

Google Chrome

Google Chrome

Google Chrome

Şimdi indir:

Download

Google Chrome’un özellikler bakımından bir zenginliği vardır. Bunlardan bazıları, adres çubuğundan aramaları başlatma, Gizli mod ile web’e gözatma ve otomatik olarak web formlarını doldurma özelliklerini içerir.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bir Google hesabınız varsa Chrome gerçekten parlıyor. Oturum açtıktan sonra, yer imlerinizi, sekmelerinizi ve geçmişinizi cihazlar arasında senkronize eder. Kullanıcı adlarınızı ve şifrelerini hatırlar ve web aramalarınızı otomatik tamamlar.

Ancak, birkaç dokunuşla web sayfaları arasında geçiş yapmanızı sağlayan. Chrome’un sekmeli göz atma özelliğinden yararlanmak için bir Google hesabına ihtiyacınız yoktur.

Taramayı hızlandırmak ve veri kullanımınızı azaltmak için görüntüleri. Yazı tiplerini ve diğer web nesnelerini sıkıştıran Veri Tasarrufu için Ditto.

 

Opera

Opera

Opera

Şimdi indir:

Download

Windows Opera ve MacOS’un arkasındaki ekip olan Opera Mobile, düzenli olarak ücretsiz güncellemeler aracılığıyla yeni özellikler alıyor.

Daha yeni olanlardan biri, pop-up’ları, geçiş reklamlarını ve web sayfalarından banner reklamları zapped eden yerleşik bir reklam engelleyicidir. Yeniden tasarlanan arama çubuğu QR kodlarını tarayabilir.

Opera Mobile, yanı sıra mükemmel bir tarayıcıdır. Sekmeli ve gizli tarama, şifre yönetimi ve otomatik tamamlama formunu destekler. Opera hesabıyla oturum açarsanız oturumunuzu diğer oturum açmış cihazlarda senkronize eder.

 

Firefox

Firefox

Firefox

Şimdi indir:

Download

Kar amacı gütmeyen Mozilla tarafından Firefox, çeşitli şekillerde tarama deneyiminizi zenginleştiren uzantıları üçüncü parti araçları desteklediği için benzersizdir.

AdBlock Plus, text-to-speech motor Speechify ve şifre yöneticisi LastPass var.

Uzantılar, Firefox’un mobil tarayıcılara tek katkısı değildir. Göz yormayı en aza indirgemek için gece görüntüleme modu web sayfası renkleri.

Reklam ağlarının tarama alışkanlıklarınızı izlemesine engel olmanıza olanak tanıyan sağlam bir gizlilik denetimi seti var. Firefox, Chrome benzeri yer imi, geçmiş, şifre ve sekme senkronizasyonu özelliklerine sahip değildir.

 

Firefox Focus

Firefox Focus

Firefox Focus

Şimdi indir:

Download

Mozilla’nın Firefox tarayıcısı genel amaçlı tarama yapmak için iyi bir seçenektir. Daha güvenlik açısından bilinçli bir Android için en iyi tarayıcı arıyorsanız, Firefox Focus’u indirin.

Android’i yeni başlatan uygulama, reklamları gizleyen soyutlanmış, aerodinamik bir arayüze sahip. Sizi kaç tane izleme programının belirli bir sayfada engellendiğini ve periyodik olarak tarama geçmişinizi silmenizi hatırlatıyor.

Focus, piyasadaki en bütüncül izleme karşıtı tarayıcı olmayabilir. Ancak kesinlikle kullanımı en kolay yöntemlerden biridir.

 

Puffin

Puffin

Puffin

Şimdi indir:

Download

CloudMosa’nın Puffin tarayıcısının rekabetin bazılarıyla aynı soyağacı yok. Fare imlecinin öykünmesi, sanal bir gamepad ve tema seçici gibi özelliklerle bunu telafi eder.

Yine de, Puffin’i kalabalığa ayıran şey, Adobe Flash içeriği için destek. Flash oyunlarını ve videolarını cihazınıza indirip akıtmak için uzak sunucuları kullanır.

Tarayıcının ücretsiz katmanı günde en fazla 12 saatlik Flash içeriği akışa sokmanızı sağlar. Adobe 2020’de Flash’ı başlatana kadar Flash’ın gitmesine izin vermeyecek sitelerin kullanılması için en iyi yollardan biri.

Puffin ayrıca bir gizlilik modu veri sıkıştırma ve Twitter, Facebook ve Cep gibi bir avuç eklentiye sahiptir.

 

Dolphin

Dolphin

Dolphin

Şimdi indir:

Download

Dolphin dört yıldan daha uzun süre önce piyasaya çıkmıştır. Dolphin Sonar gibi sesle arama yapmanızı sağlayan özelliklerle (yani, “Nike Shoes için eBay’de arama” ve “Google.com’a git”) alakalı kalmayı başardı. Hareket gözatma, web sayfalarını parmak jestleriyle yer imi koymanıza olanak tanır.

Dolphin’in Flipboard’a cevabı olan Webzine, çevrimdışı bir “dergi stili” özetle çeşitli alanlardaki 300’den fazla web kaynağını toplar.

Dolphin diğer yandan rekabetçidir. Firefox ve Puffin gibi, eklentileri, sekmeli tarama, özel gözatma, form otomatik tamamlama ve şifre senkronizasyonunu destekliyor. Dolphin Connect ile senkronize edilir.

Google veya Facebook bilgilerinizle giriş yapın, ilgili Chrome veya Firefox eklentisini bilgisayarınıza yükleyin. Sekmeleriniz, geçmişiniz ve yer imleriniz arka planda senkronize edilir.

Dolphin’in Android için en iyi tarayıcı olması için bir sebep var.

 

Samsung Internet Browser Beta

Samsung Internet Browser

Samsung Internet Browser

Şimdi indir:

Download

Samsung sadece telefonları hazırlamıyor. Galaxy akıllı telefonlarına indirilen apt-başlıklı İnternet Tarayıcısı, yakın zamanda Pixel ve Nexus cihazlarına geldi ve faydalı özelliklerle doluydu.

AdBlock ve Bağlantı Kesme gibi içerik engelleyicileri ve görme bozukluğu olan kullanıcılar için tasarlanmış. Yüksek kontrastlı bir görüntüleme modunu destekler.

Tarayıcıyı, karşılık gelen bir Chrome uzantısı aracılığıyla yer imlerini, kayıtlı sayfaları ve sekmeleri Samsung olmayan cihazlarla eşitlemek için de kullanabilirsiniz.

Internet Tarayıcısının diğer önemli özellikleri, Google’ın işleme motorunun en yeni, en hızlı sürümünü (v6) ve Gamepad denetleyicileri için bir uzantıyı içeriyor.

Bu, 5.0 Lollipop veya daha yeni bir sürümü çalıştıran tüm Android cihazları için geçerlidir.

 

İlginizi çekebilir:

 

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

1 Yorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Android

bitcoinBitcoin
$ 23,402.270.03%
ethereumEthereum
$ 1,667.890.18%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001912%
En üste